Sayfa 145/243 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

1.  Alıntı Originally Posted by Kurt73 Yazıyı Oku
    EW+Fibo tabanli düşük pipsli SL larla, bende full satta...

Sizde AL da olmasi normal, indikatörler fiyatlari izliyor...

Kuvvetle muhtemel DXY show başladi dün...
    Ben DXY çikari işlem geçtim hep.
    Çok şükür Rabbime...

Herkeşe tekrar iyi bayramlar...
    Benim döndüğüm yollardan siz gidiyorsunuz diyorsunuz yani Bu kadar mütevazilik cok canim

Ama satis yaparsam maliyetim sizden daha iyi olacak di mi?

2.  Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    1843,90 seviyesindeki SL seviyeme dokunan fiyat beni STOP edip aşağıya geldi. Bu arada görülen maks değer 1843,45... yani spread sayesinde SL olmuşum. Bari biraz yukarı git ve fiyat. Sanki sırf beni stop etmek için geri gitmiş. Stopu 1850 yapsaydım, eminim oraya kadar çıkıp oradan aşağıya gelirdi..
    Su an 1222 lerde fiyat.
    Stop olduktan sonra hedefe gitmesi kadar sinir bozucu bisey yok

3.  Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Benim döndüğüm yollardan siz gidiyorsunuz diyorsunuz yani Bu kadar mütevazilik cok canim

Ben zaten satarsam cok beklemem. 66.50 den sattim diyelim. 66. dan kesin çıkarım

4. Iyi bayramlar herkese

5.  Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku

Est. Asla demem onu...

Çok seneler önce benzeri ifade kullanmamam gerektiğini öğrendim reel hayatta.
    Aynı çukura da 2 defa düşmem...

EW+Fibo yanına RSI negative divergence ekleyince de resim daha bir netleşebiliyor.

Geçen cuma gelmez diye yazdiğim EURUSD shortlarda -40 pipsi fazlasi ile geri almami sağladi 4H ND...
    Resimde mavi ile göstediğim alanda geçtiğimiz haftaya göre yenş tepe gelse yine ND çalişacak idi.
    Aslolan 66,30+ üzeri günlük kapaniş yapmamasi idi benim için. Yapmayacak gibi görünüyor.

Maliyet için bişiy diyemicem.
    Martinghale tarzi olursa işlemler.
    Tepedeki mal elde kalip alttakileri kapata kapata gidince benim maliyetimin daha yukarida olma ihtimali daha yüksek olur sanırım...
    Son düzenleme : Kurt73; 12-05-2021 saat: 22:28.

6. Şakaydı Sn Kurt73

Elliot hareketi önceden görüyor doğru. Umarim bircok enstrumanda sizinle ayni yonde oluruz. Yanilma ihtimali azaliyor hemfikir olunca. Bir elin nesi var iki elin sesi var gibi

7. Simdi Away dizisine başlicam. Uzay ile ilgili ne varsa seviyorum. Cocugum olursa ileride ki dusunmuyorum adini Uzay koyardım.

Geceniz guzel gecsin

8. Sons of Anarchy dizisini dün cok izlemek istedim. Bari ilk bolume bakayim fikir edineyim dedim. Tek bir site bulamadim izlemek icin. Acilmiyor acilsa bile yukleniyor deyip kaliyor dakikalarca.
    Erteledim biraz.

Sayfa 145/243 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •