Sayfa 15/243 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 113 - 120 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    FX kanınıza bir defa girdikten sonra bırakamazsınız... Bu tecrübeyle sabittir 🙂

En fazla pazartesi diyorum ben!!

İyi tatiller

Sayinin artacagini sanmiyorum. Keske artsa.
    FX hayatimda hep olacak. Ara vericem derken rölantiye alicam demek istedim aslinda. Ama foruma yazmak artık umrumda değil. Hatta girmek dahi istemiyorum.
    Kendimi gelistirmeye kanalize olucam.

Sizi tanımak guzeldi.
    Sevgiler ve bol kazançlar

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    FX hayatimda hep olacak. Ara vericem derken rölantiye alicam demek istedim aslinda. Ama foruma yazmak artık umrumda değil. Hatta girmek dahi istemiyorum.
    Kendimi gelistirmeye kanalize olucam.

Sizi tanımak guzeldi.
    Sevgiler ve bol kazançlar
    Eyvallah...

Trend olmaması sinir etti beni. Gece satış işlemimi kapatıp alım yönüne geçtim. Gıdım bir şey aldım, ve şimdi yine aşağıya döndüm.

Ek 27044

Hafta burada biterse D1 Yukarı, W1 Yukarı diye trend güncellemesi yapacam kafamda. şimdilik stratejime bağlı kalıp satış sinyalime itibar ettim ve yine satış tarafına geçtim.

Ek 27045

Ek 27046

Selamlar

Zaman her şeyi gösterecek

Ve simdi 1746 ya cikar bence. Bu sinyalde harika. Cok guzel asansor yapiyor Gold. Müthiş

https://hizliresim.com/m04fhA
    Sn selym altın dün 1746.60 gördü ve geri geldi. Benim tüm altın pozisyonlarım kapandı. Ama şu noktasalliga bakar mısınız. Muhteşem. Hedefi vurup geri gelmiş

Fibonacci kullanıyor musunuz bilmem ama şiddetle tavsiye ediyorum.

Bence altın yine düşecek. Bir silkeme yapip yönünü yukarıya çevirecek. 1676 dan o trene bende atlicam inşallah.. Ve 1830 cikicam. Muhtemelen FX de trade ederim ama viopta 1830 u beklicem.

Saygılar

Birde grafikleriniz online değilken görülmüyor foruma giriş yapmam gerekiyor. Neden acaba?

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Birde grafikleriniz online değilken görülmüyor foruma giriş yapmam gerekiyor. Neden acaba?
    Bilmem ki.... ben de pek müdavimi değil buranın. Sanırım forumun kendi yükleme seçeneğini kullandığım içindir. Tabi bu sadece tahmin...

1746 olayı süper olmuş. Hafta sonuna işlemsiz girmek rahatlığının tadını çıkarıyor olmalısınız. Ben çok silkelendim. Yani normalde en fazla 3-4 aldatmaca yapardı bana fiyat, şu an 4 üncü aldatmacadayım. Yani nadir görülen durumlardan biri benim için. Ben hafta sonuna (1742) alım işlemiyle girdim. Sonuç itibariyle önümüzdeki hafta için:

W1 -> Düşüş Trendi sonlandı ve artık yukarıya döndü
    D1 -> Zaten bir yükseliş trendi mevcut
    H4 -> 1742 'den yeni yükseliş trendi başladı

Bütün hepsinin aynı yönde olması, haftaya haftalık mumun okkalı bir şekilde kapanacağını düşündürtüyor bana (bu da sadece bir tahmin).

(İşlem yaparken) Fibo kullanmıyorum, subjektif şeyler kafamı karıştırmaktan başka bi işe yaramıyor. İşlem yaparken daha mekanik yaklaşımlar olmalı bence.

Ama (mesela şimdi olduğu gibi) hafta sonu çay içerek grafik çalışmak istediğimde Fibo ve benzerleri eğlenceli oluyor. Olmuş bitmiş şeylerdeki uyumu görmek çaya şeker tadı katıyor

Selamlar

Çok tatlı bir aldatmaca yaşıyorsunuz. Umarım kayipta acı değil tatlidir. Teknikle işleme girdiğiniz için bir noktada yakalayacaksınız hareketi inanıyorum

Ben de bir keresinde eurusd de aynı şeyleri yaşadım. Deli etti beni. En son artık ne olacaksa olsun diyip iki yöne de pozisyon açtım. Hangi yöne giderse o taraftakini kapattım. Sonra ters yöne gitti diğerini. Derin bir ohhh çektim. O gün bugündür eurusd de işlem yapmıyorum.

İyi en azından fibo bir işe yariyormus

Tek bi lot gbpusd aldım. O da haftasonuna pozisyonsuz girmemek adına. Sanırım gbpusd benle beraber gidecek 1.41 e. Çünkü FX e dune kadar uzak durmak isteyen benim ruh halim bir anda değişti. Bunun FX le bir ilgisi yok tamamen duygusal.

Ama önce 1.3750 bekliyorum. Düştükçe toplayacağım ve hepsini 1.41 den gondericem. Allah izin verirse

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Çok tatlı bir aldatmaca yaşıyorsunuz. Umarım kayipta acı değil tatlidir. Teknikle işleme girdiğiniz için bir noktada yakalayacaksınız hareketi inanıyorum

Ben de bir keresinde eurusd de aynı şeyleri yaşadım. Deli etti beni. En son artık ne olacaksa olsun diyip iki yöne de pozisyon açtım. Hangi yöne giderse o taraftakini kapattım. Sonra ters yöne gitti diğerini. Derin bir ohhh çektim. O gün bugündür eurusd de işlem yapmıyorum.

İyi en azından fibo bir işe yariyormus

Tek bi lot gbpusd aldım. O da haftasonuna pozisyonsuz girmemek adına. Sanırım gbpusd benle beraber gidecek 1.41 e. Çünkü FX e dune kadar uzak durmak isteyen benim ruh halim bir anda değişti. Bunun FX le bir ilgisi yok tamamen duygusal.

Ama önce 1.3750 bekliyorum. Düştükçe toplayacağım ve hepsini 1.41 den gondericem. Allah izin verirse
    Geçmişte aynı anda en azından 12-13 parite oluyordu ekranda. Zaman geçtikçe azaldı sayılar. Şimdilerde sadece XAUUSD. Huyunu suyunu öğrendim sayılır. EURUSD ve GBPUSD 'de günlük ortalama hareketlerin 120-150 pip olduğu günleri çok özlüyorum. Hadi GBPUSD neyse de EURUSD adeta uyuz eşşek gibi bu günlerde. Sırf genel kültür olsun diye bakıyorum arada sırada.

GBPUSD 'ye gelince ben olsam şu an 3908 den satışa girmiş bekliyor olurdum. Bir taraftan hacimdeki "düşüş isteksizliği" hep aklımın bir kenarındaki soru işaretini yanıp sönen kırmızı lambalar gibi yakıp yakıp sönerdi. (GBPUSD D1 grafikte -> Yön Aşağı). Sizin belirlediğiniz 3750 çok da mantıklı bir seviye. Neyse, kelin (kel = ben) ilacı olsa başına sürermiş .

BITCOIN çalışıyorum, bir yıl falan daha geçsin ve coin piyasası biraz daha otursun, ona da bi ucundan girmek istiyorum.

Selamlar

Gülmeye ihtiyaci olanlara tavsiye ederim. Bana iyi geldi. Biraz argosu fazla ama gozardi edilebilir seviyede bir film

Çarşı Pazar.

https://boxofficeturkiye.com/film/carsi-pazar--2012171

Sayfa 15/243 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •