Sayfa 156/243 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Brenti bu sekil izliyorum. Tehlikeli bir enstruman. Korkuyorum isleme acikcasi ama teknikle satis yapicam o yüzden korkum yersiz

https://www.hizliresim.com/1m5btub

Brent 72 yi gecti. Hala kuvvetli al da. Sat verdiğinde duzeltme seviyesinden cikicam. Ama verecek gibi değil. Vade sonunda girismemek lazim hic. Hayretle izliyorum.

Teknik al vermeden bitcoine girişmiştim hesabım patlamıştı. Aynı hataya düşüncem fx hayatımda bir daha. İzlemesi zevkli ama yes:

Gecen hafta bir kız arkadasimi ziyarete gitmiştim. Eşinden boşandı. Henuz cok genç ve bir bebeği var. Bugun de baska bir arkadaşımla telden görüştük. Ve ilginctir o da boşanmış bugun öğrendim. Cok endişeli ve dertliydi. Onun da 2 yasinda kızı var.

Kimse kimseye neden tahammül edemiyor artık?
    Çocuklar bir ebeveyne kalıyor minicik yaşta..

Dedim bebeklerinize ben bakarım acil durum olursa çekinmeyin arayın. Laptopumu alır gelirim. Ben kim bebek bakmak kim ama yegenim sayesinde tecrübeli babysitter oldum vallahi En kötüsü de bir bebeğe bağlanmak. Kopamıyorsun sonuna kadar gidiyorsun. Yuva mı açsam acaba.

Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Gecen hafta bir kız arkadasimi ziyarete gitmiştim. Eşinden boşandı. Henuz cok genç ve bir bebeği var. Bugun de baska bir arkadaşımla telden görüştük. Ve ilginctir o da boşanmış bugun öğrendim. Cok endişeli ve dertliydi. Onun da 2 yasinda kızı var.

Kimse kimseye neden tahammül edemiyor artık?
    Çocuklar bir ebeveyne kalıyor minicik yaşta..
    Tahammul edememe kategorisine kendimi de ekliyorum
    Ama baştan önlemimi aliyorum evlenmeyerek. En güzeli platonik.. Sıfır sorun
    Ya bir film vardı bulursam eklicem buraya. Basroldeki karakter spot mankenini sevgilisi saniyordu.

Buldum.

Gerçek Sevgili.. Ryan Gosling oynuyor. Tekrar izleyesim geldi. Gece uzun.

https://www.beyazperde.com/filmler/film-121462/

Sayfa 156/243 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •