Sayfa 157/243 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Sevgili günlük,

Gunaydin..

Amacından saptırdım başlığı. Az ciddi olayım yeter

Brenti izliyorum ve hala sat vermedi. Beklemedeyim. Cok iyi yerden satış yapıcam diye tahmin ediyorum. Çıktıkca çıkıyor. Masallah. Baya bir pozisyon alıcam. Duzeltmesi guzel olacak. Sabrın sonu selamet

Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Yarından sonra muhtemelen Usdcad 1.20 lere, Gbpusd 1.42 lere, Eurusd 1.23 lere, Usdjpy 107 lere gidecek. Tahminim.

Audjpy kapatırım her türlü diye dusunuyorum Brent tam sat verecekti tekrar alisa geçtiler. Baya yukari sürecekler sanirim. Vade sonu olduğu için çok mümkün
    Bu öngörülerimin hiçbiri tutmadı. Tam tersi gerçekleşiyor şu an. Allahtan teknik analiz var yoksa öngörüyle bu iş asla olmaz

Audjpy kapattım kapatıcam az kaldı.

Gelelim Brente. Hala sat vermedi. Ama verdiği noktada 2 usd lik bir düşüş bekliyorum. Ve güzel kazandıracağına inanıyorum. Hala takibimde. Satışa girdiğim an yazıcam maliyet ve hedefi.

Yemin ediyorum tekniksiz iş yapılmaz. Riskleri en aza indiriyor.

Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Gelelim Brente. Hala sat vermedi. Ama verdiği noktada 2 usd lik bir düşüş bekliyorum. Ve güzel kazandıracağına inanıyorum. Hala takibimde. Satışa girdiğim an yazıcam maliyet ve hedefi.

Yemin ediyorum tekniksiz iş yapılmaz. Riskleri en aza indiriyor.
    Dostum brent çok iştahlı gidiyor...
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

Bu çiçeklerin adı Katırtırnağı
    Çok güzel kokar. En sevdiğim. Çocukken toplar anneme hediye ederdim. Kilyos taraflarına gidersem bu yaz yine toplucam inşallah. Kırlardan çiçek toplamakta bambaşka bişey.

İçimiz açlsın

https://www.hizliresim.com/9ihfxbc

Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Dostum brent çok iştahlı gidiyor...
    Benim için hiçbir sakıncası yok sat verene kadar isterse 100 e gitsin işlemde değilim şu an
    Altın da çok iştahlı gidiyordu ne oldu gördük

Sayfa 157/243 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •