Sayfa 159/243 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

1. Teknikçi arkadaşlarım.

Audcad ile ilgili teknik bir yorum alabilir miyim sizden mümkünse? Biraz fazla pozisyon almış bulunmaktayım erken mi çıkayim geç mi çıkayim karar veremedim Eğer benimki ile eşdeğer bir yorum görürsem kalıcam pozisyonda hedefe kadar.

2. Genelde burada teknikte uyumlu olduğumuz zaman o hedef muhakkak görülüyor. O bakımdan yardımınıza ihtiyacım var çok acil.

Sevgiler

3. Herkes tatilde mi yoksa?
    Audcad fena swap yazıyor ben kapaticam sanirim en tatlı yerden tam hedefi beklemeden

4. Selam piyasa ahalisi
    Ozbekistan steplerinden merhaba..
    Burada kamu bankalarindan elebaslarin actigi kredilerle pitrak gibi yatirimlari insa etmeye geldim.
    Yerel forex hesabi actim 1x500 kaldiracli
    Yaaaa... Alem oynuyor abicim, siz tirmalayin)))

Gelelim butun grafiklerin anasina...
    Ons Gold 2000 ustunden verdigim her limana ugradi artik yilsonuna kadar 1650-1750-1450 beklerim. 1350 de her merkez bankasi ve hukumeti aglatirlar.
    Yellen Teyze bayramlik ellerini operim
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. Bitcoin hedefler:
    19.500-16.500-13.500
    Aldigina pisman etmeden birakmazlar.

6. Dore senlendirmis basligi)) Ellerin dert gormesin))

7.  Alıntı Originally Posted by fuzzy_logic Yazıyı Oku
    Dore senlendirmis basligi)) Ellerin dert gormesin))
    Çok enerjik bir geri dönüş yapmışsınız.

Buraya yazmak güzel bir deneyimdi benim için. Hatta yazmaktan kendimi alamamak daha bir ilgincti. Arada açıp geçmiş yazılara bakıyorum. Napmışım ya ben diyorum Ama sonuçta tanimadigim insanlar ile aile gibi olmuşum. Cok masumane. Siz devam edin okuyor olacağım. Özellikle Dow ile ilgili analizlerinizi.

Sevgiler ve bol kazanclar

8. Gelmişken bir film tavsiyesi vereyim ya

Deli ve Dahi..

Bugun izledim. Tarifsiz duygular içerisindeyim. Bu film acı denen şeyi daha çok anlamamı sağladı. Anladığım içinde korkum azaldı. Insan bilmediğinden korkarmis. Bittiğinde nasıl bir rahatlık hissettim anlatamam.

Filmin en vurucu cümlesi bana göre şuydu.

Okumadığım zaman onlar beni kovalıyor. Okuduğum zaman ise ben onlari kovalıyorum.. (Korkularından bahsediyor)

Kuranın ilk ayeti de OKU dur.. Tüm hastalıkların şifası..

Gercekten etkileyiciydi. Hikayesinin gercek olması ayri bir guzel. Ara ara filmi durdurup karakterlerin gerçek hayattaki resimlerine cok bakıp düşündüm. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Iyi seyirler

Sayfa 159/243 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •