Sayfa 162/243 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

1. Yani eliotu öğrenmeme gerek kalmadı. Özellikle 1 dk likta o küçük dalgalar müthiş islem yaptiriyor..

Sevgiler..

2.  Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Birde elliotu bolingerlere uyarladim. Küçük dalgalar için 1dk lik büyükler için 5 ve 15 dk lik barlarin kesimlerine bakıyorum. Inanilmaz..

Yanlız 15 dk lik kestiği zaman fena bir hareket oluyor enstrumanlarda. Buyuk dalga.. Off ki ne off...

Mesela altinda 1798 de asagi kesti 15 dk lik. Akabinde soluğu 1687 de aldi..
    Simdi altındaki o kesişimin grafiğini atardım ama sistemim deşifre olur..

Ayni kesişim brentte oldu 69.70 lerde 15 dk asagi kesti soluğu 65 de aldi..

Büyük dalgalarda ezip geçiyor resmen. Iste o anlarda islemsiz kenara çekiliyorum..

Aslinda su an hareketle uyumlu biseyler keşfettim. Tarzım genelde duzeltmelere oynamak.. Biraz daha gelistireyim bu hareketlere bende katılacam insallah..

3.  Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku

Simdi mesela alis girdim.. 71 e kadar beklicem.. Rahat rahat..

Evet öglen açtığım pozisyonlarimin maliyet ortalaması 67.70 idi.. Ve su an 69 oldu. 71 i bekleyemiyecegim. 69.70 e yazdım hepsini.

Brent harika bir enstruman..

Brent acayip bir enstruman..

Cok tatli bisey.

4. Brent demişim ağız alışkanlığı. Spot crude oil de pozisyon actim. Brent yok çalıştığım kurumda. Zaten aynı gibiler.

5. Dow da 35100 den 15 dk lik bant yukari kesmis. Bakalim kaca kadar gidecek bu sert dalga.. Su an 35360 lar da.. Dalga bitene kadar satis girmeyeceğim Dow da..

6. Gün geçmiyor ki memleketimizde bir felaket yaşanmasın.. Artik Twitter okumayı biraktim.. Negatif enerji yükleniyorum her gun..

Allah tüm insanları korusun.. Ama her yerde acı var şu ara.. Nereye baksam hep acı goruyorum

Az önce çöp konteynirinin hemen dibinde yemek yiyen genç bir çocuk gördüm.. Coptekileri açmış kendine bir sofra kurmuş.. Geçenlerde de görmüştüm inanamadim. Halide cok duzgundu.. Çantamdan çikartıp para verdim önce kötü baktı ve sonra aldı. Bu akşamki arkadasa veremedim belki ters bisey söyler diye.. Sadece dua ettim..

Allah hepimizi korusun.. Tüm insanları..

7.  Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Evet öglen açtığım pozisyonlarimin maliyet ortalaması 67.70 idi.. Ve su an 69 oldu. 71 i bekleyemiyecegim. 69.70 e yazdım hepsini.

Brent harika bir enstruman..

Brent acayip bir enstruman..

Cok tatli bisey.
    69 dan kapattım sabah
    cunku 65.80 de bir sinyal gördüm. Yine düşecek. Kar al yapayım ki sonra üzülmeyeyim.. Aşağıdan yine alicam 65.80 gördüğünde..

8. Bulutlar..

Sayfa 162/243 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •