Sayfa 17/243 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Şimdiden iyi haftalar dilerim. Altında umarım kazanan tarafta olursunuz
    Şeker Dünyam

Takildigim FX forumlarında MB başkanı olayı konuşuluyor anlamadım gitti Sanırsın viop forumu.

Yanlız bu gece o forumlarda bir hatun farkettim. Aynı benim hedefleri vermiş ve ilginçtir FxPro kullanıyor. Cidden şaşırdım.
    Şeker Dünyam

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Sn selym bahsettiğiniz bilim insanı gercekten çok yüce bir insanmış. İyiliğin vücut bulmuş hali. Ama diğer taraftan keşiflerini farklı yöntemlerle insaligin hizmetine sunan bilim insanlarını da eleştirmek istemem açıkçası. Şimdi bazen görürsünüz. Bazi yazarlar kitaplarını online ücretsiz PDF olarak herkese acar bazıları ise ücret karşılığı. Ben her ikisine de saygı duyarım. Bunlar hassas mevuzlar ve su daha iyi bu az iyi şeklinde hükümler vererek Allah'ın işine karışmak istemem doğrusu

İyi insanlar iyi ki varlar
    Doğru diyorsunuz... Her şeyi bilip bilmeden eleştirenlere normalde uyuz olurum. Ve şimdi aynısını ben yaptım.

Ama o patent almayan bilim adamı...hayran olmamak elde değil!

Altında tamamen tahmin ürünü olan haftalık hedefimi paylaşıcam. Resimde daire ile işaretlenmiş bölge iki trendline ın kesişim noktası ve mıknatıs vazifesi göreceğini düşünüyorum. Yani 10 Mayıs haftası (+/- 1 Hafta) gibi fiyatın 1861 'e ulaşacağını tahmin ediyorum. Kesinlikle bu yönde işlem açmicam elbette.

Saygılar - bol kazançlar

Grafik harika
    Benim 1830 ile uyumlu. Yeni bir dip gelirse yatırımlık pozisyon açmak lazım. Ya da spottan gram altın almalı. Bir haberle bir iki günde bile gelebilir o fiyata.
    Şeker Dünyam

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Doğru diyorsunuz... Her şeyi bilip bilmeden eleştirenlere normalde uyuz olurum. Ve şimdi aynısını ben yaptım.

Ama o patent almayan bilim adamı...hayran olmamak elde değil!

Altında tamamen tahmin ürünü olan haftalık hedefimi paylaşıcam. Resimde daire ile işaretlenmiş bölge iki trendline ın kesişim noktası ve mıknatıs vazifesi göreceğini düşünüyorum. Yani 10 Mayıs haftası (+/- 1 Hafta) gibi fiyatın 1861 'e ulaşacağını tahmin ediyorum. Kesinlikle bu yönde işlem açmicam elbette.

Saygılar - bol kazançlar

Bu da D1 grafikteki tahminim. Çok olası görünüyor. Hiçbir düşüş tahminim olmamasının nedeni W ve D1 grafikte de (bence) trendin yukarıya dönük olması..

Selamlar - Bol Kazançlar

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Grafik harika
    Benim 1830 ile uyumlu. Yeni bir dip gelirse yatırımlık pozisyon açmak lazım. Ya da spottan gram altın almalı. Bir haberle bir iki günde bile gelebilir o fiyata.
    1830 'da ne var? Fibo Seviyesi mi?

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    1830 'da ne var? Fibo Seviyesi mi?
    Evet ben fibosuz iş yapmam
    Şeker Dünyam

Gbpsud toplamaya basladim. Ama aklimda su soru var.
    Eurusd 1.16 ya kadar dusus bekliyorum. Bu dususe gbpusd eslik ederse 1.3750 altina gelir mi fiyat? O yuzden bu topladiklarimi 1.3890 dan verip asagidan tekrar alisa gecicem

Bence gbpusd cikisi eurusd 1.16 gordukten sonra basliyacak O zamana kadar cok yüklenmek istemiyorum. Topladiklarimi kar gorunce elden cikarticam. Ne zaman ki eurusd de 1.16 goruldu o zaman tutucam gbpusd 1.41 e kadar.
    Şeker Dünyam

Sayfa 17/243 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •