Sayfa 188/243 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

1. Herkeste bir akıl verme hali mevcut şu an. Trendden bahsediyorlar. Tamam güzelde trend olduğunu nasıl anlayacaksın bu puanları yemeden Ben şahsen olayın içindeyim. İzleyerek zaten vioptan bişey kazanamam ki. E şimdi bir haberle 10 bin puan düşse. Hani ne oldu trend? Risksiz kazanç olmaz
    Şeker Dünyam

2. Çok ters köşe yapmışlığı var. Pozisyon almayalım mi trend oluştu oluşacak diye?
    Şeker Dünyam

3. Risk demişken reel hayatımda büyük bir riske girip şehir değişikliği yapmaya karar verdim. Değişiklik her zaman iyidir..
    Şeker Dünyam

4. Yine bantlar yukarı kesti ve yine yeni bir sinyal. 1760 lar civarı.. 4.pozisyonum 1800 den olacak.. Şahsen sinyalime geri gelmez ise ki bence gelir muhtemelen stoplarım.. Tutar 2000 e gider seçim açıklanır ise
    Şeker Dünyam

5. Viop forumunu okudum şiştim vallahi

Bu hareketi nasıl gormezsin, nasıl kısa poz alırsın. Uzun pozisyonlari da yok sadece hisseler de ya da hedge amaçlı yapmışlar biseyler. Sağlamcılar yani. Hissede ben de beklerim nasil olsa sıfırlanmaz para. Eger trende inanıyorsan viopta açarsın uzun poz akıl verecegine Bekara kız boşamak kolaymış. Viopta uzun alanda yok su an.. Ama akıl veren çok.

Vallahi yarın ekstra para aticam 2000 i bulana kadar beklicem endekste.. Ta ki pozisyonlarim kar ile kapanana kadar.. Yapicam bunu.

Cunku viopta esas beklemektir. İnsanların korkutmalariyla, akillariyla ise girilirse kazanılmaz..
    Şeker Dünyam

6. Bu da son yazım olsun. Forumdaki işlemlerini anlık paylaşmayan ama ha bire akıl veren insanlardan daral geldi. Pozisyonlarim kapanınca ekstre koyarım.

Sahil şehrine taşınıp hayatimi değiştiricem biraz..
    SEVGILER
    Şeker Dünyam

7. Günaydın.

Yazmıcam dedim ama insan başladığı işi bitirmek istiyor..

Yeni sinyal 1666 da oluştu.. Ve ben yine pozisyon açıp ortalamamı yukarı çektim. 1757 oldu.

https://www.hizliresim.com/gurmd6f
    Şeker Dünyam

8. Foruma yine yazmışlar Allahım ya Haraketi başlattık diyor siz uyurken. Beyan böyle ama ispat yok. Birde Hisselerde. Viop pozisyon da yok..

Allah insana akıl fikir versin ne diyim.. Gerçekten amaçlarını merak ediyorum. Kişisel tatmin mi? Manipülasyon mu? İşgüzarlık mı
    Şeker Dünyam

Sayfa 188/243 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •