Sayfa 197/243 İlkİlk ... 97147187195196197198199207 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

1. Donmuş Gezegen.. BBCEarth kanalında. Görüntüler buyuleyici
    Şeker Dünyam

2.  Alıntı Originally Posted by fuzzy_logic Yazıyı Oku
    Mesai bitti. Alışverişe gitcem. Yalnız yaşayınca tek kendine alışveriş. tek kendine yemek...
    Afiyet olsun
    Şeker Dünyam

3. Kalp kırmamak lazim. Hayat gerçekten bir hediye. Ve cok guzel.
    Şeker Dünyam

4. Ve dollar
    2 zaman sayımım var.
    İyimser sayımıma göre 22 Mart 22ye kadar 13,60 TL görürse sakin bir yaz geçiririz.
    Ama kötümser sayım der ki 11 Temmuz 22ye kadar ateşi hafifce yükselterek 13,60 gösterirse, 2022 sonu 25 TL üstüne gider.
    Her sayımda Cumhuriyetin 100üncü yılında dollar 25 TL
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. Günaydınlar..

Çok fena zarar yazdım ama direniyorum. Çok bunalır isem kapatıp yeni bir sayfa açıcam.. Lakin dün viop forumunda pozisyonlarını paylaşmayan insanların, shorttan para kaybedenlerin kayıplarına saygı duyacağına orgazm olmaları çok tuhafıma gitti.. Yaşını başını almış aklı selim insanlar sanıyorsun. Ama çoğu değil.

Birde dediğim gibi sadece beyanlar var ispat yok. Bu durumda demek ki herşeyleri sanal..

Akıl veren çok ama kendinde uygulayan yok.

Özel bir sebepten ötürü forumda artık paylaşım yapmamaya karar vermiştim. Arkasındayım. Hele şu orgazm olma hallerini görünce iyice tiksindim.

Şunu da düşündüm. Kar da yazsan paylaşmamalısın zaten. Bir arkadaş foruma yazmış. Kazanç insanın sırrı olarak kalmalı. Çünkü o da nisbettir.. Nazar değebilir. Analiz başarın vardır tamam. Ama pozisyon paylaşımı yapmayı işlem özgürlüğüm açısındanda sakıncalı buluyorum artık.

Sevgiler samimi olan herkese

6. O başlıkta her türden hesap-hile-hurda-her şey dönüyor.
    Portföy polisliğine soyunanlar alkışlandığından beri oraya yazmıyorum.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by fuzzy_logic Yazıyı Oku
    O başlıkta her türden hesap-hile-hurda-her şey dönüyor.
    Portföy polisliğine soyunanlar alkışlandığından beri oraya yazmıyorum.
    Bence çoğu demo da işlem yapıyor. Zaten gerçek işlem yapanların psikolojilerinden de belli oluyor. Kayıpta olunca acılarını sizde hissedebiliyorsunuz Karda olanlar da nedense en başından değil genelde ben şurdan açmıştım şimdi karla kapattım şeklinde. Anlık değil. Nadir var anlık yani canlı pozisyon açıp karla kapatan.. Gerisi hep laf, akıl verme ve manüpülasyon..

Ya bu da sorun değil. Takılmam da saçma aslında. Kim ne yaparsa yapsın. Zararda olduğum için biraz gücüme gitti yazılıp çizilenler. Kendi başıma işlem yapıcam artık

8. Eurusd..Ömürlük parite. Bistteki gibi bir hareket olacağını sanmıyorum. Şu işten sağ salim çıkayim eurusd ye geçicem ömürlük. Viopta ama. Fx de değil. Swap ödemekten nefret ediyorum. Altını da spottan alıcam. Güzel planlarım var. Çiçek böcek. Rengarenk kalpler

Sayfa 197/243 İlkİlk ... 97147187195196197198199207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •