Sayfa 38/243 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 297 - 304 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Gbpusd 1.3670 olmadan tekrar alima girmem demiştim.
    Bana göz kırpmaya basladi o da

Yukarida sadece 1.41 hedefi kaldi. 1.3670 gördüğünde yeni sinyal oluşmasını bekleyip toplamaya baslicam.
    Su an dow dayım. Biraz rölantiye aldım islemlerimi
    GBPUSD 'de haftalık grafiğe baktınız mı hiç? Ne biliym, sanki daha daha daha düşecekmiş gibi duruyo..

DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Düşebilir mümkün

1.3570 kuvvetli destek. Yukarida 1.41 hedefi durdukça düzeltme yapa yapa düşer. Bende o duzeltmelerde oluşan sinyallerden faydalanirim. Ve bir gün bakmışsınız 1.41.

Islemlerim alis yonunde olacak hep gbpusd de. Düştükçe alıp kara geçince satıcam.
    Şeker Dünyam

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Düşebilir mümkün

1.3570 kuvvetli destek. Yukarida 1.41 hedefi durdukça düzeltme yapa yapa düşer. Bende o duzeltmelerde oluşan sinyallerden faydalanirim. Ve bir gün bakmışsınız 1.41.

Islemlerim alis yonunde olacak hep gbpusd de. Düştükçe alıp kara geçince satıcam.
    Bankalar gibi işlem yapıyorsunuz ha

Siz işinizi bilirsiniz ;)

Selamlar

Annem bankacıydi Selim bey belki genlerimde vardır
    Siz de iyi biliyorsunuz. İslemleriniz guzel.
    Şeker Dünyam

Altinda fena oyun dönüyor. Bir tarafa kıracak az kaldı.

Dünkü alternatif 2 diyorum. Ben de sinyalleri o yönde hep. Su an testere yapıyorlar. Aslında asıl bu testeredir para kazanılır. Sermayem artsin daha bir güvenle giricem islemlere Allah izin veririse
    Şeker Dünyam

Bu arada bugün saat 16.30 gibi trafikte arabaların camlarına yaklaşıp yardim isteyen minik bir kıza (yeğenime cok benziyordu) yemek parasını verdim. Cok tatlıydı maşallah. Allah yolunu güzelliklerle donatsın. Iyi yerlere gelsin hayatta.

İlki tamam
    Şeker Dünyam

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Altinda fena oyun dönüyor. Bir tarafa kıracak az kaldı.

Dünkü alternatif 2 diyorum. Ben de sinyalleri o yönde hep. Su an testere yapıyorlar. Aslında asıl bu testeredir para kazanılır. Sermayem artsin daha bir güvenle giricem islemlere Allah izin veririse
    Ben şu an (bir bakayım) -18 USD zarardayım. Saat 19 da buralarda kaparsa, zararı kabullenip hacmi katlayıp alım tarafına geçeceğim. Alternatif 02 resim üzerinde iyi hoş da, grafiğe ve hacim dizilimine bakınca pek "olası" gelmiyor bana... Bu hafta bir şekilde 1748 dahil bütün dirençleri kırmalı fiyat, bunun için baya bir enerji sarf etti (aşağıdan hız alarak gelmesini kast ettim), ve geldi dayandı sonuna, buradan dönmesine kimse müsaade etmez.

Diğer taraftan tam şimdi sentimentlere baktım - %66 alıcı var. Bu kadar alıcıyı aynı anda güldüreceklerine ben inanmam. Bir katakulle yapmalılar. Adetleri bu çünkü: inandırıp terse yatırmak. Ve şu anda piyasa boğa trendine inanmış vaziyette... Alternatif 02 'nin ayak sesleri mi??

Kafamda deli sorular...

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Bu arada bugün saat 16.30 gibi trafikte arabaların camlarına yaklaşıp yardim isteyen minik bir kıza (yeğenime cok benziyordu) yemek parasını verdim. Cok tatlıydı maşallah. Allah yolunu güzelliklerle donatsın. Iyi yerlere gelsin hayatta.

İlki tamam
    Aslında sonlanmamıştı ki iddia? Ama neyse, kötü bir yere gitmedi sonuçta...

Çorbasına iddialara hep açığım

Sayfa 38/243 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •