Sayfa 51/243 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 401 - 408 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Tum kesiflerimi harmanladigimda hedef bulup bu hedef yonunde isleme ne zaman gireceğimi bana söylüyor artik sistemim. Ne erken ne geç.

Mesela gbpusd bekliyordum sembolik lotlar ile alım giriyordum. Ancak 3.sinyal olusunca yükleniyordum pozisyonlara. Su an nereden girecegimi cok iyi bilmekteyim sembolik olmayan lot ile

Ama tabi ki hedefi beklemeden alacagimi alip cikicam her zaman

Tarzim bu.

Cok zamanim olsa yani tamamen fx e kanalize olmus olsam her pariteyi tek tek izler, çizgilerimi ceker ve grafigin olgunlasmasini beklerdim. Her gun mutlaka biri urun verirdi.

Benim böyle bir zamanim şimdilik pek yok. Hayatta yapmak istediklerimi yaptıktan sonra ancak zaman yaratabilirim.
    Simdilik ana paritelerde isleme giricem. Haftada bir sinyal yakalasam yeterli.

Dow da kademeli satistayim. Biraz rölantiye aldim. Tum pozisyonlarim kapansin gbpusd gecicem. Altini da takipliyorum.

Geçen gün yegenim "Teyzoş grafiklere bakma. Para kazanmanı istemiyorum. Sadece benimle ilgilen" dedi. Açık ve net.

Bu ölçüyü kaçırdığımı gösteriyor. Dengeli yasamak lazim. O yüzden kendimi çok kaptırmadan ama heyecanimi da kaybetmeden devam edicem.

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Geçen gün yegenim "Teyzoş grafiklere bakma. Para kazanmanı istemiyorum. Sadece benimle ilgilen" dedi. Açık ve net.

Bu ölçüyü kaçırdığımı gösteriyor. Dengeli yasamak lazim. O yüzden kendimi çok kaptırmadan ama heyecanimi da kaybetmeden devam edicem.
    Sayın Dore, Allah aşkına nasıl para kazandınız ki çocuk böyle feryat figan olmuş. Töbe estagfirullah

Günaydın Herkese,

Güzel bir hafta olur inşallah. Her zamanki gibi yapmam gereken bir işi son dakikaya bıraktım. Yumurta dayanınca iş yapmak iyice adetim oldu. Şükürler olsun ki hallettim geciktirmeden.

XAUUSD 'de alım yapmaya hazırlanıyorum, o yönde mevzilendim. Teyit gelmesini bekliyorum.

Saygılar
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Bolinger Bands bu kadar işe yarıyor mu? Ben hiç kullanmadım. Ortalama esaslı çalışan yardımcı indikatörlerden sadece Regression Channelları ekranda tutuyorum genel fikir vermesi açısından. Ve trend yön tespiti anlamında baya işe yaradığını düşünüyorum.

Örnek (XAUUSD):

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku

XAUUSD 'de alım yapmaya hazırlanıyorum, o yönde mevzilendim. Teyit gelmesini bekliyorum.
    Alım yönünde trende katıldım.

15-19 saatleri arasında yine Boğaların baskın olduğu saatler yaşayacağımızı varsayıyorum.

Diğer taraftan Regression Channel 'da da fiyat tam olası dönüş bölgesinde.

Hedef: 1754 (En iyi ihtimalle 1757)

Saygılar

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Alım yönünde trende katıldım.

15-19 saatleri arasında yine Boğaların baskın olduğu saatler yaşayacağımızı varsayıyorum.

Diğer taraftan Regression Channel 'da da fiyat tam olası dönüş bölgesinde.

Hedef: 1754 (En iyi ihtimalle 1757)

Saygılar

Ters yöndeyiz yine
    1748 hedefli bir lot alim 1736 hedefli sembolik satışlarım var. Buyuk sinyali beklerken takılıyorum.

https://hizliresim.com/q1d06c

Sayfa 51/243 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •