Sayfa 52/243 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Ters yöndeyiz yine
    1748 hedefli bir lot alim 1736 hedefli sembolik satışlarım var. Buyuk sinyali beklerken takılıyorum.

https://hizliresim.com/q1d06c
    Piyasa yapıcılar hep benim gibi küçüklerin tersine işlem açarmış

Sağlıkla ilgili yazınızı okudum siz silene kadar, acaba başka birinin yazdığını mı okudum...sigarayla ilgili şeyler yazan sizdiniz dimi?

Geçmiş olsun. Valla sağlık en önemlisi. Hayat gerçekten eğlenmeye değer, sağlıksız olup hareket kısıtlamanın alemi yok.

Sigarayı da bırakın - yarın bırakırım falan demeden, hemen şıp diye bırakın.

Bizim evde çocukluğumdan beri ne annem ne babam ne alkol ne sigara kullanmadı. Ondan belki de bu rahat rahat konuşmam. Hiç canım çekmiyor/çekmedi. Sonucunu gözlerimle görüyorum.

Modern hayat hepimizi evde, kapalı ortamda makineler önünde oturmaya teşvik ediyor. Eğlenme anlayışımız da benzer. Bu defa dışarıdaki kapalı mekanlara gidiyoruz. Ben yazları çay yapıp parka falan gitme adetimi ısrarla devam ettiriyorum. Hele bir yaz gelse

Özet:
    1- Sigarayı Bırakın
    2- Altına kapılmanız açıkçası hoşuma gidiyor Atraksiyon dolu bir parite

Selamlar
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Altından bahsetmeye devam edecek olursak, alım trendi halen geçerli ve 1864 Mıknatıs gibi fiyatı kendine çekmeye devam ediyor. Daha doğrusu o bölgede bekleyen bir sürü satış işlemi (Büyük Balıklardan bahsediyorum) var. Onları devreye sokmak için fiyatın oraya çıkacağını düşünüyorum.

H4 grafikte de, bence yine Alım Sinyali geldi:

Sigarayı da bırakın - yarın bırakırım falan demeden, hemen şıp diye bırakın.

Selim bey cok tatlısınız tesekkur ederim
    Ama sildigim yazımda sigara içmediğimi ve sigaralı ortamda bulunmadığımı yazmıştım. Yasimin da genç olmasına rağmen akcigerimde bir oluşum gözlemlendi dedim.

Check up yaptırdım da bugun. Bir sikinti vardi ama cok şükür temiz çıktı. Yerine akciğerlerimde sıkıntı olabilir. Yarin tomografiye giricem. Insallah temiz cikar. Allah büyük

Sigara ve alkol kullanmamaniza sevindim.. Boyle devam edin

Ters yöndeyiz yine
    1748 hedefli bir lot alim 1736 hedefli sembolik satışlarım var. Buyuk sinyali beklerken takılıyorum.

https://hizliresim.com/q1d06c
    Ben kapattım short pozisyonlarımi. Artik sonuc yapiştırmıyorum sadece pozisyon yapistiricam.

1 lot 1738 kisa ve 1 lot 1742 maliyetli uzun pozisyonum var.

Kisa hedefim 1721 uzun hedefim 1748.

Artik sira sizin pozisyonlarin karla kapanmasına. Bence her ikimiz de kazanicaz bugun

Gbpus 1.3670 den sonra 1.3740 a kadar çıktı ve ben karda olanları kapattım. Elimde hiç gbpusd yok su an. Cunku düşeceğini düşünüyorum.

1.3672 ye tekrar alis girdim. Cok değil. Asil alislarim 1.3570 civari olacak ama mutlaka sinyal uretmeli. Sinyalsiz islem yapmıyorum.

Cok düştü diye almiyorum, cok cikti diye satmıyorum hicbir seyi.
    Evet bugun tekrar 1.3670 e düştü ve ben yine alim girdim ama sabah 1.37 den çıkmistim hepsini

Yine düşüş bekliyorum nedense. Asagida pusuya yattım. Bu sefer buyuk vurgun yapicam insallah

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    [B]
    Ama sildigim yazımda sigara içmediğimi ve sigaralı ortamda bulunmadığımı yazmıştım. Yasimin da genç olmasına rağmen akcigerimde bir oluşum gözlemlendi dedim.
    O kadar hızlı sildiniz ki mesajı, o kadar okuyabildim.

Temiz çıkmasına sevindim. Trend yönünde tahminde bulunacak olursam, yarınki kontrol de temiz çıkacak ...

Hastaneye gittiğinizi duyan muz alıp gelmiştir hemen. Sizin ev muz kaynıyordur şimdi

Selamlar

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Ben kapattım short pozisyonlarımi. Artik sonuc yapiştırmıyorum sadece pozisyon yapistiricam.

1 lot 1738 kisa ve 1 lot 1742 maliyetli uzun pozisyonum var.

Kisa hedefim 1721 uzun hedefim 1748.

Artik sira sizin pozisyonlarin karla kapanmasına. Bence her ikimiz de kazanicaz bugun
    Şimdi sizin yazdığınızı görünce bi bakayım dedim - SL olmak üzereyim. Vay anasını...

Selim bey insallah stop olmazsınız. Altin her iki yone kazandırıyor. Ben yine 1748 e çıkacağını düşünüyorum o sebeple 1 lot alim girdim. Aslında rakamı takip amaçlı.

1721 kırarsa yavaştan toplamaya başlayacağım.

Asagida 1701 ve 1677 yi gözardı etmeden tabi ki

Sayfa 52/243 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •