Special Days Image
Sayfa 58/243 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 457 - 464 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Hayir kızmadım tabi ki

Karlardan gitti sonuçta. O yüzden rahat kapattım. Ama her kayipta ben bir ders alıyorum merak etmeyin. Metal yorgunluğu var dinlenmem lazim.

Sevgiler
    Ben de o yüzden üzülmedim - Arada bir piyasa da kazansın...

Neyse - iyi iftarlar - kib
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Selim bey merhaba

Bakin ne dusundum.

Altinda atraksiyonun olmadigi saatler sadece sabahları. Fiyat surekli belli bir aralıkta gidip geliyor ki dun ben o aralıkta +6000 tl kar yaptim.

Farkettim ki bolinger bant ve fibo kullanarak sadece 1-2 usd lik bir alan yakaladığımızda ve ortalama yapılarak girdiğimizde günlük en az +500 tl gibi bir kar yakalamak mümkün ki sabah bu işlemi yaptım. (1-2 usd lik alanda)
    +420 tl ile çıktım az önce işlemden.

Bu sadece sabah saatlerine ozgu bir hareket. Ve fibo kullanılarak yapılmalı. Muhakkak.

Siz trend takipçisiniz.
    Ben kar alıp çıkan biriyim.
    Altinda fiyat dolanıp duruyor esas harekete kadar. Bunu mutlaka değerlendirmek lazım.

Ve gun size kalıyor.

Dow da kademeli satislarim duruyor. Cok akli basinda islemler

Altinda fibonacci kullanarak sabah saatlerinde islem yapicam sadece. Prensibim bu.

Sizin yüzünüzden altinda uzmanlasicam

Sevdim ya. Cidden sevdim altini. Nickimde Dore zaten. Cekti sanirim

Hoscakalin

Birde bugun 1736 bekliyorum altinda.

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Günaydın,

Dore ne demek ki? Dur sözlükten bakacağım.... Altın rengi demekmiş hakikaten.

Ne zamandır Müge Anlı izlemiyorum, erkenden uyanıp izlemek istedim. Hemen genç evli bir adamın ölüm haberine denk geldim. Kötü oldu...

Sn Dore, sizin bahsettiğiniz tam olarak Scalp değil mi? Yani işin içine FIBO ve "işlem yapılması gereken saatler" diye detaylar eklemişsiniz. Yanlış mı anlamışım? Scalp işlem yapıp onu (neden olduğu stres açısından) yönetebilmek herkesin harcı değil. Siz basit gibi anlatıyorsunuz ama, öyle değil

XAUUSD sevmeye gelince, sevilmeyecek gibi değil ki. Hırçın bir at gibi Dizginlemesi zor, her an çifte yiyecekmiş gibi hazır olmak gerekiyor. Ama huyuna gidince çıkıp dışarı dört nala koşası geliyor insanın. Ben yıllarca altından korktum bu kontrol edilemezliği yüzünden, uzak durdum. Sonra her şeyi silip sadece altına yöneldim. Nefretle başlayan yolculuğumuz böyle sonlandı

Gelelim bugüne - ben şu an ALIM tarafındayım, eğer terste olsaydım sabaha kadar roketler giderdi. Böyle beklediğine göre terste değilim. Bugünün hedefi üstte 1760. Genelde sert hareketler olduğunda, hemen arkasından (küçük bir konsolidasyon sonrası) aynı uzunlukta bir diğer mum daha geliyor. Bununla ilgili bulursam 1-2 tane resim koyacağım (Aşağıdaki resimde gösterik - 1764 Hedefli). Kısacası bugün için 1755-1760 arası olacak gibi:

DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Avatarınız çok şeker. Biz tüm seriyi bitirdik. Şu an exxen de sanırım yeni bölümleri ama kesmiyor artık.
    Yeğenimin mizah anlayışını çok geliştirdi bu dizi.
    En sevdiğim karakter tabi ki Fil Necati

Sayfa 58/243 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •