Sayfa 59/243 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 465 - 472 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Scalp zor diyorsunuz haklısınız. Ama ben uzmanlaşıcam. Ortalama yapma konusunda kendime güveniyorum. Dediğim gibi sadece sabahları. Henüz kimse açılamamışken
    1760 lar zor gibi ama altın bu di mi. Münkün Gün içi 1736 bekliyorum. Hatta hala 1721 ve aşağılar.
    Ne olacak böyle ya bir dip yapsaydı iyiydi

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Scalp zor diyorsunuz haklısınız. Ama ben uzmanlaşıcam. Ortalama yapma konusunda kendime güveniyorum. Dediğim gibi sadece sabahları. Henüz kimse açılamamışken
    1760 lar zor gibi ama altın bu di mi. Münkün Gün içi 1736 bekliyorum. Hatta hala 1721 ve aşağılar.
    Ne olacak böyle ya bir dip yapsaydı iyiydi
    Yine iddiaya girelim diyecem de gerginlik çıkar diye korkuyorum demeye. "1721 görmez"

Bu özelliğimi çok seviyorum. Dün bu saatlerde tam bir SATICIYDIM (stratejim öyle dediği için). Şimdi ise en azılı ALICILARDANIM (stratejim öyle dediği için). Gerçek profesyonellik bu olsa gerek

Evet, scalp çok zor, ve nasıl bu kadar rahat yapabiliyosunuz - şoke edecek kadar sıradışı! Konu konuyu açtı, aklıma geldi şimdi. Çok yetenekli çocuklar üzerinde yapılan bir araştırmada çocuklara (yanlış hatırlıyor olabilirim, çocuklarla sınırlı olmayabilir) yetenekleri hakkında ne düşündükleri falan soruluyor. Çocukların çoğu kendilerinde sıradışı seviyede olan yeteneğe herkesin zaten sahip olduğunu zannediyor. Onlara doğal geliyor yani, ve içlerinden geliyor. Yani (bence) diyebiliriz ki, bazılarımız bazı konularda herhalde genetik açıdan diğerlerine göre daha yetenekli...ve bunu normal zannediyorlar.

Yine de: kendimi iyi hissetmek adına bunu söyleyeceğim: SCALP kötüdür!

Kral Şakiri düzenli izlemiyorum - ama görünce kolay kolay değiştiremiyorum kanalı. Green Family denen bir çizgi film var, onu da düzenli izlemiyorum ama kanalları gezerken denk gelirsem kesin izliyorum. Bütün bunları söylerken Looney Toons a ihanet etmiş gibi hissettim kendimi. Onun yeri ayrı!

XAUUSD için Tahminim - 1758-1760 - 21:00 'a kadar göreceğiz

Selamlar
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Yine iddiaya girelim diyecem de gerginlik çıkar diye korkuyorum demeye. "1721 görmez"
    Görecek
    Bakın şimdi 1743 maliyetli 0.10 lot short açtım. 1722 ye yazdım. Kapandığında 1400 tl kazanmış olucam. Sadece bekliyorum. Stop noktam 1780 olsun.

İddia yok sadece teknik var. Ve ben bu lotları 1722 den kapatmış olucam. (Spread olduğu için 1722 ye yazdım

Şu an audjpy de scalp yapıyorum. Bakim ne olacak durum

1721

Görecek-Görmeyecek

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Görecek
    Bakın şimdi 1743 maliyetli 0.10 lot short açtım. 1722 ye yazdım. Kapandığında 1400 tl kazanmış olucam. Sadece bekliyorum. Stop noktam 1780 olsun.

İddia yok sadece teknik var. Ve ben bu lotları 1722 den kapatmış olucam. (Spread olduğu için 1722 ye yazdım
    Bak bunda yüzde 27 indirim varmış bugün... Değerlendirme puanı da iyi hem

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Şaka maka saat 15:00 'te 1743,81 altı kaparsa, benim analiz çöp olacak - satış tarafına geçecem o durumda - ama tamam siz kazanmış olacaksınız

Saygılar

Amacım kazanmak değil. Hedeflerimin noktasıllığına kafayı takmış durumdayım. Aksi taktirde sistemimi silbaştan yapmam gerekecek. Ve hedefimi desteklemek adına (ciddiyet) pozisyona girdim.
    Çok noktasal çalışırım ve hedefler genellikle tam çektiğim çizgiye dokunur ve geri gelir. Bunu görmek istiyorum.
    Mükemmeliyetçi bir yapım var. Başak burcuyum.

Dünden önceki gün altın 1748 görmeden düşerse hemen hızla geri gelir demiştim. Bu da noktasal bir hedef. Yaptığına göre şimdi sıra aşağıdaki hedeflerde. Bana göre tabi. 1737-1721-1701. Sırasıyla yapması lazım. Ve akabinde 1677. 1677 noktasal değil sadece oluşum.

Sevgiler bol kazançlar

Sayfa 59/243 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •