Sayfa 60/243 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 473 - 480 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Amacım kazanmak değil. Hedeflerimin noktasıllığına kafayı takmış durumdayım. Aksi taktirde sistemimi silbaştan yapmam gerekecek. Ve hedefimi desteklemek adına (ciddiyet) pozisyona girdim.
    Çok noktasal çalışırım ve hedefler genellikle tam çektiğim çizgiye dokunur ve geri gelir. Bunu görmek istiyorum.
    Mükemmeliyetçi bir yapım var. Başak burcuyum.

Dünden önceki gün altın 1748 görmeden düşerse hemen hızla geri gelir demiştim. Bu da noktasal bir hedef. Yaptığına göre şimdi sıra aşağıdaki hedeflerde. Bana göre tabi. 1737-1721-1701. Sırasıyla yapması lazım. Ve akabinde 1677. 1677 noktasal değil sadece oluşum.

Sevgiler bol kazançlar
    Aklıma Baba Vanga geldi nedense...

Başak Burcuna gelince de - Allah hepsinin müstahakkını versin (kişisel algılamayın - birisi "biri beni mi anıyor, kulağım kaşınıyor" desin diye dedim)

İyi olan kazansın

Tamam tamam, iddia yok. Bizim patronun oğlu da FX ile ilgileniyordu, işten çıkınca babasına ettiklerimden dolayı yüzüm tutmuyor arayıp XAUUSD muhabbeti yapmaya. Burada böle ilgilenen birileri görmek güzel oluyor.
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Üstüme almadım ama tüm samimiyetimle söylüyorum Allah müstehakımızı vermiş gerçekten

Burada Fx ci görmek bence de güzel. Keşke sayımız artsa.

Audjpy scalp tamam. İkide iki yaptım
    Yavaştan geçicem ben bu scalp işine. Tam benlik.

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Şaka maka saat 15:00 'te 1743,81 altı kaparsa, benim analiz çöp olacak
    20 Dakika kaldı - 1743,81 altı kapamazsa ALIM tarafında kalmaya devam edecem Hahahaa, belki de ben kazanırım ...

Yine eski bir şarkıya dadandım, tiksinesiye kadar dinleyecem sanırım...

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Üstüme almadım ama tüm samimiyetimle söylüyorum Allah müstehakımızı vermiş gerçekten
    Baba Vanga 'yı üstünüze almalıydınız O kadın süper kehanetleri olan bir kadın. Bugün altın için dedikleriniz olsa 21 İnci Yüzyılın Baba Vangası olursunuz

Dünkü zarardan sonra içerideki paramı çekeyim dedim. Zaten anaparamı önceden çekmiştim kalanlar kardı. Bu yüzden korkusuz işlem yapıyordum Herneyse %90 çektim bugün içeride sadece %10 bir para bıraktım. Onlarla işlem yapıyorum. Sanal cüzdanı boşalttım.

Bankam gelen paranın %10 kısmını komisyon olarak kesmiş. Soygunculuk resmen. Artık içerden para çekmicem. Yeter. Kendi kendine büyüsün meblağ.

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Baba Vanga 'yı üstünüze almalıydınız O kadın süper kehanetleri olan bir kadın. Bugün altın için dedikleriniz olsa 21 İnci Yüzyılın Baba Vangası olursunuz
    Ama ben kehanette bulunmuyorum teknikle konuşuyorum efenim

Selim bey zaten 1737 görse siz de satış tarafına geçersiniz zannımca. Yani aynı yönde oluruz işte ne güzel. Benim gibi diretmiyorsunuz yön konusunda

İnşallah düşer

Sayfa 60/243 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •