Sayfa 85/243 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 673 - 680 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Gbpcad cikti ama düşüş bekliyorum.
    1.7180. Maliyetim 1.7230. Biraz daha çıksın ekleme yapicam üstüne.

Insan iftardan sonra gevşiyor ya. Bugun fazlasiyla

Iyi tatiller herkese

Dowdan çıktığımda muhtemelen bir ara vericem. Öyle diyorum ama hep pozisyona giriyorum. Kurtaramiyorum kendimi fx den

Belki bu sefer başarırım cunku okumam gereken cooooook kitap var

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Bi defasinda FX in kumar oldugunu iddia eden biri bi makale paylasmisti kumarin psikolojik boyutu hakkinda... Kumar oynanmadiginda kişinin içine düşecek olduğu zorluklar hakkında falan.. daha bir sürü özelliğinden bahsediyordu kumarın...

Her neyse, sonradan aynı makale de kumar kelimelerini silip yerlerine Forex koydu. Allah sizi inandırsın cuk diye oturdu. Sanki hakkaten Forex için yazılmış bir makale idi.

Kabul etmek istemesek de forex'in kumara çok benzerliği var. Bağımlılık yapıyor, zevk veriyor, adrenalin salgılama mıza neden oluyor.. bağımlılık yapan şey de zaten adrenalin salgılanması..

Tamam para kazanıyoruz falan filan... Ama aslında uzun vadede bu bizi yıpratıyor..

En iyisi demo
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Dowdan çıktığımda muhtemelen bir ara vericem. Öyle diyorum ama hep pozisyona giriyorum. Kurtaramiyorum kendimi fx den

Belki bu sefer başarırım cunku okumam gereken cooooook kitap var
    ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Selim bey demoda islem yapmak bana göre manasız. Neden zamanimi buna harcıyayım ki?
    Vakit cok değerli birsey ve iyi değerlendirmek lazım.

Ya aslında yanlış birsey yapıyoruz. Riskli islere girmemek lazım. Yatırım diyorsanız daha garantili olacak. Mesela spottan altin almak cok daha mantıklı. Grafigine bakarsınız çıkınca satıp düşünce tekrar alırsınız. Risksiz olur.

Ben aslında yegenim için bir altin hesabi actim ve hergun kumbara gibi biriktiriyorum. Hatta dedim 18 yaşına gelince sana bunlarla araba alicam diye. Bu daha somut birsey.

Fx bence de kumar. Ve tum bağımliliklarimizdan kurtulabiliriz kumar hariç.

Fx e beni eski erkek arkadaşım bulaştırdı. Sen zeki kızsın yaparsın diyerek. Simdi kendisi coinler de. Oraya gel diyor. Baska belaya bulaştıracak beni.
    Ayrilsakta arkadas kalmayı başarabildigim biri

Yani cok kotu bisey yapmış ben kimseyi bu piyasaya bulaştırmam. Sigaraya basla demek gibi. Kotuluk.

Aylardır okumak istediğim tefsir kitapları var ve ben konsantre olup idrak ederek okuyamadim. Surekli bir ortalama yap cik surekli bir endişe. Bitmiyor. Bunun sonu yok. Kazansan da.. Stresli. Paraya da ihtiyacım yok çok şükür.

Adrenalin sanirim. Nedeni bu. Bırakıyorum normal hayat sıkıcı geliyor. Burdan anlayin Cok yanlış birsey bu. Hayat sıkıcı olur mu hiç?

Allah cikmak isteyenleri kurtarsin ya ne diyim.

En basta beni

Pazartesi dow da ortalama yapıp cikicam. Ve sonra ne var ne yok çekip spota gecicem.
    Altin trade edicem. Yatırımcı mantığı ile. Buna su anda karar verdim. Kendim içinde bir altin hesabi acicam.

Birikim yapmayi hiç sevmem. Bana verilen nimeti harcamak ve paylaşmaktan yanayım. Peygamberimiz ihtiyacından fazlasını ver demiş. Cok guzel soylemis. Birikim esarettir.

Ben sadece fx de ki trade tutkumu bir nebze tatmin için spotta altin alip saticam. Belki ondan da kurtarırım kendimi. Geçiş için bu şart. Simdilik..

Hayat kısa..

Sevgiler

Sayfa 85/243 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •