Sayfa 89/243 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 705 - 712 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Birde siz su an demoda islem yapıyorsunuz ki kendinizi gecen gün balkondan atmak istediniz. Gercek hesapla islem yapsanız cok farklı olurdu hersey. Yasattigi stres dayanılmaz bence..

Cok bir getirisi yok fx in. Götürürsü cok ama

Mesela geçenlerde benden yaşça buyuk bir bayan arkadaşım coinlere girmiş. Konuştuk az. Paraya gercekten ihtiyaci yok aileden zenbin ama surekli artırma derdinde. Bazen usd alir bazen faize verir bazen altin. Simdi de coin. Arada Kıbrısa gider sevgilisiyle kumar için.

Diyor ki hayatim kaymış durumda. Gece kalkıp kalkıp bakıyorum hesabim ne durumda diye
    Bahsettiklerim bu insanlar.

Birileri bir yerde yoksulluk çekerken bizler de para artırmak için uykusuzluk cekiyoruz

Ve kaybetme riskimiz cok yüksek.
    Gereksiz.

Yani sonuc olarak ben çıktım. Yani cikicam bu hafta insallah. Herkes ne istiyorsa yapsın.

Sadece beni etkileyen birkaç paylasim yaptım..

Sevgiler

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    E hayirli olsun madem...

Selamlar

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

5.  Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Dozaji korumasini bildikten sonra fazla kazanmakta sorun yok ki. Tabii şunu da yabana atmamak lazım, o dozajı korumak çok da kolay bir şey değil. (Dozaj derken işin psikolojik boyutundan bahsediyorum) İstatistiklere göre kimse koruyamıyor zaten

Atıyorum... Stratejinizi net şekilde oturtunuz. tıpkı gerçek ticaret yapar gibi işlem yapıyorsunuz diyelim... Hesabınızı kitabınızı bilerek işleme girip işlemden çıkıyorsunuz. Macera aramıyorsunuz. E bunda fazla kazanmakta sakınca olan ne?

Bildiğim kadarıyla İslam tarihine ilgili siniz... Hz Ebu bekir'in muazzam bir servet olduğunu hepimiz biliyoruz. Malının tamamını Vakıf edip sonradan tekrar yine aynı zenginliğe ulaştığını da biliyoruz. Buradan yola çıkacak olursak, Forex i de ticaret olarak ele alacak olursak.... Sonuc??? Sizce Hz Ebubekir günümüzde başarılı bir trader olsaydı, napardi? Çok mu saçma bir soru oldu

Yani para insanı bozar iddiası bence yanlış. Nitekim para ile güzel şeyler de yapılabiliyor. Yapan da var !!

zıtların ahengi kuramına göre...
    önerme kurulurken....örneklemde zıddını da yer vermek gerekir....
    sizin önermenizde eksik olan.......zıd.....ebu cehildir.... ebu cehilde zengindi.....
    selamlar...
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Giden gitti...
     Alıntı Originally Posted by @yörük@ Yazıyı Oku
    zıtların ahengi kuramına göre...
    önerme kurulurken....örneklemde zıddını da yer vermek gerekir....
    sizin önermenizde eksik olan.......zıd.....ebu cehildir.... ebu cehilde zengindi.....
    selamlar...
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Gunaydin
    Giderayak altına daldım. 1782 den cikicam

Baya bir pozisyon actim..

Dowda ise 34 binden actim artik yapicak bisey yok. 33910 dan cikicam. Yarisi kurtulmuş olacak. Ama karla
    Daha sonra yeniden çıkarsa yeni bir sinyalde kalanlar için ikinci kurtarma operasyonuna girisicem

Sayfa 89/243 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •