Sayfa 90/243 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 713 - 720 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Giderayak birde altından zarar yaziyormusum
    Fx boyle iste elini veriyorsun kolunu kaptiriyorsun.
    Hedefim 1782. Ciktikca satıyorum bakim nereye kadar çıkaracaklar. Hepsini 1782 den kapaticam.
    Insallah

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Biz kesinlikle hep tersdeyiz... Ve sizin yorumlarınız okuyunca hep korku salıyor içime. Ben de bu sabah zararda satis işlemini kapatıp alın tarafına geçtim. Şimdi baktım fiyata, ben alım emri girdikten sonra fiyat hiçbir yere gitmemiş

Ben alım tarafında aysam altın fiyatı kesin düşecektir. Yani siz en geç akşam 6 7 gibi altından çıkmış olursunuz .

Bu arada günaydın...

Yine yumurta dayanınca iş yapma moduna girdim. Gece sabaha kadar çalışıyordum.
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Giderayak birde altından zarar yaziyormusum
    Fx boyle iste elini veriyorsun kolunu kaptiriyorsun.
    Hedefim 1782. Ciktikca satıyorum bakim nereye kadar çıkaracaklar. Hepsini 1782 den kapaticam.
    Insallah
    ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

1782 ve ciktimmm

Ya olamaz boyle birsey. Manyak trade yaptim. Deli kazandim. Dow icin 2.kurtarmayi yapmama gerek kalmadi. Hepsini yazdim 33910 a. Karla kapatiyorum ya..Cok mutluyum cokkk..

Allaha sonsuz sukurler olsun

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Biz kesinlikle hep tersdeyiz... Ve sizin yorumlarınız okuyunca hep korku salıyor içime. Ben de bu sabah zararda satis işlemini kapatıp alın tarafına geçtim. Şimdi baktım fiyata, ben alım emri girdikten sonra fiyat hiçbir yere gitmemiş

Ben alım tarafında aysam altın fiyatı kesin düşecektir. Yani siz en geç akşam 6 7 gibi altından çıkmış olursunuz .

Bu arada günaydın...

Yine yumurta dayanınca iş yapma moduna girdim. Gece sabaha kadar çalışıyordum.

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Niye korku salıyor ki
    Ben kisa aralıkta trade yapıp çıkıyorum. Sizin analizleriniz daha sağlam. Yüzbinkırkkez söyledim bunu

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Niye korku salıyor ki
    Ben kisa aralıkta trade yapıp çıkıyorum. Sizin analizleriniz daha sağlam. Yüzbinkırkkez söyledim bunu
    Sizin olduğunuz tarafın karşısında olmak yine de hoş değil Zangır zangır geriliyorum

Sizi Moving Avarage olarak ekrana eklicem

Ne güzel her şeyi toparlamışsınız. Giderseniz sakın Özbek Pilavını unutmayın. Söz verdiniz sayılır, deniycem dediniz...
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Su an elimde hiç altin yok ama teknik açıdan 1756 yi gormesini tum kalbimle diliyorum

Cunku 3. sinyalim 1756 ve yapmazsa teknigim ise yaramıyor demektir.

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Sizin olduğunuz tarafın karşısında olmak yine de hoş değil Zangır zangır geriliyorum

Sizi Moving Avarage olarak ekrana eklicem

Ne güzel her şeyi toparlamışsınız. Giderseniz sakın Özbek Pilavını unutmayın. Söz verdiniz sayılır, deniycem dediniz...
    Duyduğum en ilginc iltifat. Grafikte Moving Avarage olmam.

Yok bir yere gitmiyorum. Fx de islem yapmicam. Paylasim yaparim bol bol. Özbek pilavını Ramazan bitmeden yicem insallah

Dow 33900 Ve ben çıktım cok sukur.

Sayfa 90/243 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •