Sayfa 98/243 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 777 - 784 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Adi uzerinde ortalama. Iyi bir sinyal bulduktan sonra kademeli islemlere başlıyorum ve hareketin doygunluk noktasını hissettigimde daha da çok islem aciyorum. O son açtığım yüksek lotlari genelde 1-2 kademeden kapatıp alacagimi aliyorum. Kalanlarda sembolik oluyor.

Mesela altin 1800 olsaydı yüklenirdim 1799 çıkardım. Tek kademe yeter. Kalanlarda sorun degil
    Doygunluga ulaşınca 2gidiyor 1 geliyor. O şekilde hareketi altinin.
    Ama sinyal sart tabi.

Sinyalsiz islem başıma dow gibi bela olur.

Evet biliyorum bu ressami. Gordum birkaç videosunu. Cok rahatlatıcı. Bizde oyle usta olsak keşke yaptığımız işlerde.
    Twitterda bir parodi hesap var hatta. Ressam Bob diye. Cok tatli paylaşımları oluyor

Iyi geceler

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Bob Rose
    Gorevimiz Tehlike
    Susam Sokağı
    Kara Şimşek
    Alf
    Voltran
    Heman
    Jelibon
    Bonibon
    Turbo (sakız)

Bunları özledim çok...

İyi geceler...

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Gunaydin

Selim bey belli ki cocuklugunuzu özlemişsiniz. Tesadufe bakin yarin da 23 Nisan
    Kutluyorum içinizdeki çocuğun ve tum cocuklarin bayramini

Bir sistem uzerinde çalışıyorum. Cok heyecanlıyım. Stratejik bir sistem. Testlerim başarılı olursa paylasicam stratejiyi

Kripto para borsasında vurgun yapmışlar. Yapan kişinin yüzüne bakıyorum. Ne kadar genç, temiz yüzlü ve akilli görünüyor. Aklini neye kullanmış ama. Dusunuyorum neden bu kadar ahlaksız bir millet olduk.

Sadece ülkeyi yönetenleri suclamamak lazim. Hemen herkes dejenere olmus durumda.

Komşumuz var mesela hemşire kendisi. Surekli cok çalıştığından ve kimsenin görevini yapmadigindan dert yanar. Konusurda konusur. Ama ne zaman sağlık ocağına gitsem doktor iş başında, kendisi ise kahvaltıda olur. Mesai saatleri içerisinde. Bunun gibi cok örnek var.
    Insan once kendini düzeltmeli ki toplumsal olarak düzelelim.

Sevgiler

Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Kripto para borsasında vurgun yapmışlar. Yapan kişinin yüzüne bakıyorum. Ne kadar genç, temiz yüzlü ve akilli görünüyor. Aklini neye kullanmış ama. Dusunuyorum neden bu kadar ahlaksız bir millet olduk.

Sadece ülkeyi yönetenleri suclamamak lazim. Hemen herkes dejenere olmus durumda.

Komşumuz var mesela hemşire kendisi. Surekli cok çalıştığından ve kimsenin görevini yapmadigindan dert yanar. Konusurda konusur. Ama ne zaman sağlık ocağına gitsem doktor iş başında, kendisi ise kahvaltıda olur. Mesai saatleri içerisinde. Bunun gibi cok örnek var.
    Insan once kendini düzeltmeli ki toplumsal olarak düzelelim.

Sevgiler
    Çok haklısınız Dore.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

Sayfa 98/243 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •