Sayfa 164/243 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

1. Saat 15-15:30 5 dakikalık barları sat dedi 1559 ortalama ile ONS sattık. Stop kendisi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by fuzzy_logic Yazıyı Oku
    Yaklaşıyor yaklaşmakta olan...
    ABD Tapering, Enflasyon, Faiz...
    Atları da vururlar, altınları da...
    Hedefiniz nedir altında?
    Şeker Dünyam

3. Uzun bir ardan sonra tekrar merhaba..

Fx pozisyonlarımı kapatıp paramı çektim ve vioba aktardım.. Endekste işlem yapmayı düşünüyordum ama altın daha mantıklı geldi. Vioba geçmemin sebebi swaplar. Ve tabi ani iğne atımları. Risk her zaman var ve ben hesabımın patlamasını istemiyorum.. Bir gece uyurken.

Şu an viopta 2022 şubat vade de kısa pozisyon açtım. Geçen seferki bir gecelik dibi tekrar görmesini bekliyorum. 1670 ler.. Maliyetim sanırım 1759.

Spotta 1789 lara kadar bir yükseliş bekliyorum.. Belki cuma tdi verisiyle alırlar. Ve hatta 1850 leri de bekliyorum.. Çıktıkça pozisyon eklicem.. Ama abartmadan.. 2022 vadesinde açtığım için çıkış sıkıntı değil. İlla ki 1670 ler görülecek diye düşünüyorum.

Çok fazla yazmıcam. Pozisyonlarım kapandığında ya da ilaveler yaptığımda yazarım..

Daha relax işlemlere döndüm. İş yüküm arttı bu yüzden fazla takip edemiyorum da..

Sevgiler ve bol kazançlar herkese
    Şeker Dünyam

4. Şu an 1755
    Şeker Dünyam

5. Maliyet 1759 ----- Hedef 1700

Bunu yazmasam olmazdı
    Şeker Dünyam

6. Ne çok kalp oldu
    Şeker Dünyam

7.  Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Ne çok kalp oldu
    Bu güzel gider..

Şeker Dünyam

8. Merhaba Dore,
    Geçen hafta forexde kapalı devre emirlerle 1760 satış 1732 reverse, dün de 1769 üstünden tekrar reverse oldum. Stop 1776-1778
    1800 üstüne kadar hareketler bence satış fırsatı (gündem konuları Uzakdoğu askeri hareketler ve Çin firmalarının batakları nedeniyle iğneler ne güzel stop patlatıyor)
    Batı borsalarında Biden iktidarsızlığı, Macron mızıkçılığı, İngiliz Lojistik armadasının çöküşü, Merkel vedasıyla bir istim kaybı var.
    Ama çaresizce borsaları yine yeniden yükseltecekler.
    Piyasalar ucuz parayla doymayan obez bir canavar yarattı. Bakınız Bitcoin ve türevleri. Dogecoin bence filmi bile yapılır.
    Ben inşaatçıyım.
    201X yıllarda pıtrak gibi Emlakkonut inşaatları İstanbulu doldururken "Gün gelecek bu kadar betonu yiyebilecek misiniz? bakalım" derdim. Şimdi de aynını diyorum. Market temel gıda fiyatları daha da inanılmaz noktalara gelince...
    Osman Gazi köprüsüne 13 milyar dolar odedik diye 2 milyar dolara kimse almaz ki...
    Altın da yenmez.
    Hedefim 1430-1425.
    Ve mutlaka Altına küfrettirecek rakamı da gösterecekler.
    "Merkez Bankamızı külçe külçe altın doldurduk" diyenleri de altın kusturacaklar.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 164/243 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •