Sayfa 160/243 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

1. Birde Black Widow su an vizyonda. Mutlaka izleyin . 3 boyutlu. 4 boyutluya gidecektim acele ettim 3 boyutlu izledim. Belki giderim vizyondan kalkmadan. Tam bir görsel şölen. Eglenceli de. Minik kankamla izleyecektim yaş sınırı vardı. Cok üzüldü ama az daha büyümesi lazim.

Scarleti severdim daha bir sevdim. Cok guzeldi ya.

Dünyayı kadınlar kurtaracak diyim size

2. Pozisyon da yazayım başlığa uygun olsun.

Brent shorttayim. 72 den cuma baya bir shortladim. 71.15 cikicam. Cikamazsam cok zarar yazarim. Ama yarin kapatacağını dusunuyorum. Insallah

Dow 35 bin üstünü bekliyorum shortlamak için. Sat dedigi yerden satıcam onu da. 35 binden direk atlamıcam tabi ki

Şu an önemli olan brent. Niye bu kadar çok poz actim diye kendime kızıyorum. Gece 2 yi bekliyorum heyecanla. 71 gördüğünde tüm pozlarim kapanmış olacak.

Bol kazanclar hepimize

3. Evet Crude Oil 71.10 gördü en düşük ve ben 71.17 den hepsini kapattım.

Bütün geceyi uykusuz geçirdim ama değdi

Aslinda 68.20 bekliyorum fakat kestirmeden çıktım her zamanki gibi. Alacagimi aldim. Şükür

Sevgiler

4. Cok guzel bir gün.. Mavi kalpler..

5. Bu ülkede resmen soygun var. Halkı elbirligi ile tum kurumlar soyuyor. 3 senedir özel sağlık sigortam vardı ve her sene yaklasik %30 kadar zam ile primlerimi oderdim. Az önce sigortacimla konuştum. Inanilmaz. 3 kat fazla prim söyledi. Şaka yaptığını düşündüm. İptal edin dedim. Tam da omür boyu poliçe yenileme garantisi almışken. Deli olmam lazım bu parayı vermem için.

Sağlığa cok önem veririm bu yüzden hastalandigimda iyi hastanelerde tedavi olmak için yaptirmistim. Aileme de. Ki hemen hemen hiç hastalanmadim. Vallahi yazıklar olsun. 3 kat artış nedir ya.

Gelir gider dengesi çığırından çıktı. Allah sonumuzu hayır etsin.

6. Crude Oil 68 düşüşü basladi sanirim. Ortalamalar asagi kesti kesecek. Pozisyonum yok teknik açıdan izliyorum.

Gbpnzd cok guzel bir sinyal var ama çıkışını bir bitirmeli önce. Bu aralar bu pariteye takığım. Cunku bir gün içinde çok dalgalanma yaşıyor. Ertesi gün aynı dalgalanmayi tersine yapıyor.

Ve Gold da 1850 olmalı.. Vioptan long kontrat açabilirim yarin Fed öncesi. Açsam iyi olacak.. Olmazsa beklerim.. 1800 den alabilirsem süper olacak.

7. Bugun ünlü biriyle instagramdan baya bir yazıştım. Degisik duygular içerisindeyim. Yani her söylediğime cevap yazması harikaydi. Mutevaziliğine hayran oldum. Guzel olan şu. Herkes ile iletişim kurabilimek. Yeter ki art niyetsiz olun.. Kendiniz olun. Herkes herkesi anlayabiliyor.. Niyeti yani. Guzel bir deneyimdi.. Ben bu güce cok inanıyorum. İletişimin gücüne.. Konuşmak isterseniz herkes ile konuşup bağ kurabilirsiniz.. Çok mutluyum..

Sevgiler

8. Evet Crude Oil dayanamadım 72 den sattim.. 70.50 kapaticam insallah

Yine güzel bir gün. Aksama kadar yüzmelik.. Mavi kalpler..

Sayfa 160/243 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •