Sayfa 154/243 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

1. Düşündüm düşündüm ve yine düşündüm.
    Ve bitcoinin dayanaksız, sanal, cok ama cok fazla enerji tüketen, haksiz kazanca ve kaosa neden olacak bir enstruman olduğuna karar verdim. Daha önce de cok düşündüm. Ama tam idrak edememiştim zararını.

Tıpkı faiz gibi. Cok tehlikeli. Yarari yok zarari var.

Tamamen kaldırıyorum trade listemden. Yangina bir bardak benzin de ben atamam. Jeton bu gece düştü. Çok şükür. Çıksın gitsin umurumda degil. Btc kazancımı da ihtiyacı olan birine vericem.
    Sadece parite ve endekslerde trade devam

2. Audjpy sattım.

Maliyet 84.63 ----- Hedef 84

3. 85 görmüş.
    Ek ilave poz yapmıcam FED toplantısına kadar. Ne olacağı belli olmaz. Tutuyorum kendimi toplantıdan sonra görüşücez

4. Uçtu gitti hayaller..

Kırkbinyüzkez dinledim bugün

5. İranlı bir arkadaş ile tanıştım bugün. İki sene burda yaşamış. İşsiz kalmış artık dayanacak gücü yok. Haftaya ülkesine geri dönüyor. Çok iyi analiz etmiş bizi. Diyor ki dıştan çok güçlü bir imaj çiziyorsunuz ama içeride sistem çökmüş.

Çözmüş bitirmiş bizi vallahi Buraya göç eden bile kaçıyor. Toparlıcaz inşallah gelenler bir geri gitse.. Çok kalabalık olduk

6. Martı Nebulası

7.  Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Audjpy sattım.

Maliyet 84.63 ----- Hedef 84
    84.40.. Düşmüş arıza. Bakmayınca ne guzel iniyor çıkıyor ve en nihayetinde hedefe gidiyor

8.  Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    84.40.. Düşmüş arıza. Bakmayınca ne guzel iniyor çıkıyor ve en nihayetinde hedefe gidiyor
    Bilerek yazdım. Birde böyle ukala insanlar var. İşlem yaptığı enstrumana hakaret eden. Çöp tabiri en sinir olduğum.. Çöp endeks, çöp parite, çöp hisse vs. Küfürleri saymıyorum. İnvesting forumundan bu yüzden kaçtım..
    Kendi içlerini yansıtıyorlarlar bir bakıma.

Sayfa 154/243 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •