Sayfa 88/243 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 697 - 704 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Başka bir hedef koyun lütfen kendinize..

Bu klip çok saçma
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Elimi kolumu tüm bedenimi serbest bırakıp kumsalda şöyle saçma sapan dans edesim var

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Ben de sandım ki, önünüzde akvaryum dolusu balık var... Siz bir tane tanka binip o akvaryumların ortasına dalıyorsunuz...

Benim rüyalarım hep böyle saçma saçma... Herkesin rüyası öyle zannediyorum

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Başka bir hedef koyun lütfen kendinize..

Bu klip çok saçma

İsteğimin sacma sapan bir şekilde dans etmek olduğunu söyledim zaten..

Ben klibi beğendim. Dans eden insanlar görüyorum. Herkes bişeyler görüyordur kendince

İyi tatiller ve bol kazançlar herkese
    Muhtemelen son yazım.
    Sizleri tanımak güzeldi.

Hoşçakalın

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Kripto yasak geliyormuş... 30 Nisan'da yürürlüğe girecekmiş yasak:

Merkez Bankası'ndan kripto para yasağı

Merkez Bankası'ndan kripto paraya müdahale geldi. Resmi Gazete'de yayımlanan ve 30 Nisan'da yürürlüğe girecek yönetmeliğe göre kripto varlıklar ödemelerde doğrudan veya dolaylı kullanılamayacak.

Dun verdiğim karardan cok memnunum. Az önce bir yazi okudum. Arjantindeki yoksullugu anlatıyor. Ve su cumlede ben mahvoldum.

We’ve lost everything, even dignity.

Olay yine şuna geliyor. İhtiyacından fazlasını dağıt. Daha cok kazanmak için vaktini boşa harcama. Ihtiyaci olana dagitmak için harcayacaksan baska tabi

Sevgiler

https://hizliresim.com/WXdCyj

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Dozaji korumasini bildikten sonra fazla kazanmakta sorun yok ki. Tabii şunu da yabana atmamak lazım, o dozajı korumak çok da kolay bir şey değil. (Dozaj derken işin psikolojik boyutundan bahsediyorum) İstatistiklere göre kimse koruyamıyor zaten

Atıyorum... Stratejinizi net şekilde oturtunuz. tıpkı gerçek ticaret yapar gibi işlem yapıyorsunuz diyelim... Hesabınızı kitabınızı bilerek işleme girip işlemden çıkıyorsunuz. Macera aramıyorsunuz. E bunda fazla kazanmakta sakınca olan ne?

Bildiğim kadarıyla İslam tarihine ilgili siniz... Hz Ebu bekir'in muazzam bir servet olduğunu hepimiz biliyoruz. Malının tamamını Vakıf edip sonradan tekrar yine aynı zenginliğe ulaştığını da biliyoruz. Buradan yola çıkacak olursak, Forex i de ticaret olarak ele alacak olursak.... Sonuc??? Sizce Hz Ebubekir günümüzde başarılı bir trader olsaydı, napardi? Çok mu saçma bir soru oldu

Yani para insanı bozar iddiası bence yanlış. Nitekim para ile güzel şeyler de yapılabiliyor. Yapan da var !!

Yazimda kazandiklarini ihtiyaci olana harcayacaksan baska tabi diye ekleme yaptım

Zengin olmak kesinlikle kötü değil. Hz Ebubekir vakfetmis ve Allah ona fazlasıyla geri vermiş ki Kuran da "Kim Allaha guzel bir borç verecek" der. Bu ne demek? Siz insanlara yardim edin ben size onu fazlasiyla geri vereceğim. Onlara değil bana veriyorsunuz diyor. Bu benim başıma cok geldi. Ne zaman birine yardim etsem fazlasıyla geri döndü. Biliyorum yasadim. Allahin sözü bu.

Bakin yukarıdaki yazida haysiyetini yitirmiş bir insandan bahsettim. Iki çocuğu olan bir insan. Cok acı değil mi. Sizce neden bu haldeler?

Paylasmadigimiz için.

Benim fx i birakmamdaki temel neden ihtiyacım olmadigi halde neden kendimi strese sokuyorum diye dusunmem. Yapmam gereken onca şey varken kendimi para kazanmaya adamam. Kendimi ailemi ihmal etmem bu uğurda. Ve artık hayattan zevk alamamak. Siz surekli ne diyorsunuz. Fx kanınıza işlemiş geri döneceksiniz. Demek ki sizde de olmuyor fx siz hayat. Kazandigim parayi napicam mesela. Bankada mi biriktiricem? Yoksa yüce bir amac için mi kullanıcam.

Yüce bir amaç için ise tamam. Ama birikim için ise mantıksız. Ben su an bu stresi kaldıramıyorum.. Vaktimi de bu uğurda harcamak istemiyorum.. Kaldi ki fx de elimde avucumda ne varsa kaybededebilirim. Bu risklere girmek de istemiyorum.

Ama ilerde belki geri döner insanlar için daha akli basinda islemler yaparim.

Ben viopta görüyorum.. Bu isin bağımlısı olmuşlar. Belki ihtiyac sahiplerine yardim ediyorlardır bilemem. Ama cogunlukla kaybediyorlar. Yerine yenileri geliyor. Yazık değil mi? Boyle bir lüksümüz var mi?

Biri dedi mesela. Para dediğin nedir ki. Bugun var yarin yok. Senin ihtiyacın yok ise ver ihtiyac sahibine neden kaybediyorsun neden riske giriyorsun.

Para kötüdür demedim. Paylasmaliyiz dedim. Birikim esarettir dedim. Özetle bunlar..

Ve Allaha şükür bugunum cok guzel geçiyor. Kararımda netleşince kendime geldim. Yasadigimi hissettim

Sayfa 88/243 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •