Sayfa 11/13 İlkİlk ... 910111213 SonSon
Arama sonucu : 100 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Hisse.net yirmi yaşında..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Delikan, sunşayn'in sen olduğuna dair bir hisse kapıldım..

Garip..
    Milletimiz bir gariptir. Hisse topiklerinde hisse uçacak diyene sorgusuz sualsiz inanır, şüphe duymazlar. Amma konu bir üyenin üyeliği ise, o muydu, bu muydu, ikinci üyeliği miydi, üçüncü üyeliği miydi diye şüphelere düşerler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Merhumun bu forumda sevenleri kadar sevmeyenleri de vardı. Çünkü giderayak çok taraftarı olan bir üye ile takışmıştı.

BaşKara, sanırım den de bir zamanlar petkim aldın, flamingoları bekledin.

Ahan da maç bitti.. 4-0

3. Bu cevaplardan sonra şüphem arttı..

Ben o dönemlerde gs'den sağlam batmıştım. Petkim ile alakam yoktu ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Eski forumu karıştiracağım yazılar duruyor
    Bulabilirsen bir şey yaz buraya.

Bulamazsan da, bir özür dile, "ayıp etmişim de" de sildirelim bu yazılarımızı. Olur da, ileride yine polemiklere sebep olur bu yazılarımız, ailesinin haberi olur, üzülen olur, üzen olur.. Yazık olur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Bu cevaplardan sonra şüphem arttı..
    Şüpheci olmanı takdir ettim. Şüphe insanı araştırmaya sevk eder.

Bilim de şüpheler ve deneyler ile gelişmiştir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    I Love BİST Game
    Gönderi
    677
    Hissenet'in 20. yılını kutluyorum. Forumun bu günlere gelmesinde emeği geçenlere teşekkür ederim.

2-3 yıl dışarıdan izledikten sonra 2006 yılında MIHNANA ismi ile Hisse.net'e üye oldum. Forumda sanal olsada çok güzel arkadaşlıklar ve dostluklar edindim. İsim vermek istemiyorum ismini unuttuklarım/hatırlayamadıklarım olabilir kimseyi kırmak istemem ancak KROKODİL ağabeyimi yazmazsam olmaz. Hem temel analiz bilgisi, borsa tecrübesi, geleceği adete okuması, hisselerdeki/piyasalardaki hissiyatı ile hem de kişilik ve karakter olarak eşsiz bir dost. Borsa tarihine ismi altın harflerle yazılsa yeridir. Şimdilerde piyasadan uzak torun seviyor.

Bu vesileyle Hissenet sayesinde tanıdığım dostlarıma, arkadaşlarıma tek tek teşekkür ediyorum. Sağolun varolun.
    YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR! Anlaştıkmı ?? Zaten borsadan hiç anlamıyorum zarar edebilirsiniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    I Love BİST Game
    Gönderi
    677
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hah aşağıda mıhnana var hatırlıyorsa o yazışmalRda oda vardı
    Başkanım inanın olayları tam olarak hatırlamıyorum. Aradan çok uzun zaman geçti ne desem yanlış olabilir. Yaşananlar çok geride kalmış. Şahsi fikrim naçizane (Her iki taraf içinde söylüyorum) konunun bir yerde kapanması lazım.
    YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR! Anlaştıkmı ?? Zaten borsadan hiç anlamıyorum zarar edebilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by MIHNANA Yazıyı Oku
    Başkanım inanın olayları tam olarak hatırlamıyorum. Aradan çok uzun zaman geçti ne desem yanlış olabilir. Yaşananlar çok geride kalmış. Şahsi fikrim naçizane (Her iki taraf içinde söylüyorum) konunun bir yerde kapanması lazım.
    https://www.hisse.net/eforum/archive...p/t-13558.html

hatırlatayım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 11/13 İlkİlk ... 910111213 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •