Sayfa 12/13 İlkİlk ... 210111213 SonSon
Arama sonucu : 100 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Hisse.net yirmi yaşında..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    I Love BİST Game
    Gönderi
    677
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Başkanım hatırlatman için teşekkürler.

Başlığı tek tek okudum muhtemelen taziye mesajı yazıp üstünde çok durmamışım. Ancak başlık geneline bakıldığında sanki bir sır perdesi var veya ne bileyim birşeyler eksi/kopuk. Sn.Casauboun'da yazdığı gibi belki sanal bir ölümde gerçekleşmiş olabilir.

Son sözü Sn.Red Kit söylemiş zaten. Ona itibar etmek durumundayız çünkü kendisi o dönem yönetimdeydi. Onun tespitleri forumum o dönemki tespitleridir diye düşünüYORUM.

Eğer gerçekten ölmüş ise Allah rahmet eylesin. Yok eğer sanal olarak kendini öldürdü ise bunuda Allah'a havale ederiz. Sonuçta Sn.ÖZDOĞAN77''ın tabiriyle saf,temiz,iyiniyetli ve vefakar Hissenet okurlarının duygularıyla oynanmış ayıp edilmştir.

Artık bu konuda yazmak istemiyorum çokta üzerinde durmamak lazım.

Bu vesileylede bu satırları yazarken aklıma gelen ve GEDZA başığında tanışıp birkaç kez yazıştığımız, senin açmış olduğun yarışma başlığında yarıştığımız Sevgili dost FÖTÜRŞAPKALI'yı da rahmetle anıyorum. Mekanı Cennet olsun. Dua ile...
    YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR! Anlaştıkmı ?? Zaten borsadan hiç anlamıyorum zarar edebilirsiniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Olur da, ileride yine polemiklere sebep olur bu yazılarımız, ailesinin haberi olur, üzülen olur, üzen olur.. Yazık olur.
    Sayın yöneticiler.

Şu yukarıdaki cümleme istinaden #67 'den itibaren yazılarımı siler misiniz lütfen. Kendi adıma konuyu kapatıyorum, bırakalım da herkes kendi bildiğiyle kalsın. Yoksa konu uzayacak ve iki kişiden daha fazlasının üzülmesine sebep olacak.

MIHNANA'nın dediği gibi, Allah'a havale edelim. Allah herkese hak ettiği kaderi yaşatsın bu dünyada.

Not:

1- Bu yazım hariç.
    2- Yazılarıma istinaden cevap hakkı doğup da cevap veremeyen, vermek istemeyen üçüncü şahıslardan da özür dilerim.

3. Yaw delikan, niye nick değiştiriyorsun ki?! Tekrar sanşayn alsaydın yau!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Amma zevzek biriymişsin ha..

Almadığımı nereden biliyorsun.

Senin gibi bir zevzeğin eline düşmesin, suistimal edilmesin diye aldım, sakladım.

İnandın mı.?

5. Ölmüş numarası yapmış birini şahsen tanıyorum öldü ayağı yapıyorsun. Sonra da bana zevzek diyorsun..

Aynaya bak aynaya!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    inandın mı, inanmadın mı. ?

7. Sen şimdi yaşayan, en azından 2006'da ölmemiş adamın mezarına gittim diyorsun di mi?!!

Yau iyi kötü teknikten çizgiden mumdan falan anlayan adamsın gelip azar azar takilsan kimseye karışmadan..

Yok ille egzantrik işler peşinde koşacan, elalemi trolleyecen, ilgi çekecen.. eskiden de böyleydin.

Ergen ergen işler. Ilaclarini düzgün alıyor musun bari.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    gelip azar azar takilsan kimseye karışmadan..
    Bu kadar zeki biriyle karşılaşacağımı bilsem azar azar takılırdım.

Sayfa 12/13 İlkİlk ... 210111213 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •