Sayfa 13/13 İlkİlk ... 3111213
Arama sonucu : 100 madde; 97 - 100 arası.

Konu: Hisse.net yirmi yaşında..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    serdarkus vardı. "Bir başka deli gelene kadar buradayız efenim" derdi. Ben geldiğim için gitmemiştir, hala buralardadır umarım..

2. 20 yıl, dile kolay. Ben sanırım 2001 yılı başlarında katılmıştım. İsmim hala aynı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    kingsofchaos diye bir oyuna dadanmıştı forum üyelerinin bir kısmı. Bir de topik açmışlardı burada... Sonra da başka forumda topik açıp organize oluyorlar diye hisse.net üyelerini oyundan banlamışlardı..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,838
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    ilk üyeliğim 2000 yılıydı royal ilk nickimdi sitede sorun olunca royal nickimi filozof yaptım!Emeği geçen tüm dostlara selamlarımı ve saygılarımı sunarım.Aspirin hisseler adı topik açmıştım ve günlerdi beelogo 1.20 iken!
    Öncelikle hisse.net in 21.yaşı kutlu olsun!Egeenin de 20 yıldır vermediği veremediği bedelsiz ya da sermaye artırımının...
    Simdi de Egeen eski bfren gibi 2500-3000 olsun diye panjivadan gonderi takip ediyoruz sirket sahiplerine 3 Milyon sermaye ile 347 milyon kar ettiginden beri sermaye artir sermaye artir diye her gun bazen kizip bazen cileden cikiyoruzNe var su sermayeyi 150-200 Milyon yapsan bedelli bedelsiz fark etmez Brisa netas gibiZaten egeen yonetim kurulu brisadan tecrubeli
    “50 lot Egeen satıp 52 lot bfren alan gariban bir yatırımcı )"! “MASA KASA NİSA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 13/13 İlkİlk ... 3111213

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •