Sayfa 4/13 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
Arama sonucu : 100 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Hisse.net yirmi yaşında..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Valla ben uğraşamam konu eski
    Uğraşma zaten..

Konu eski ama benim hafızım o kadar eski değil..

Neyse.. izmirDR vardı..

Her gün Borsa Genel'de günlük tarihiyle Endeks Ne Olacak diye topik açar, bir de anket koyardı.. Gün boyu güzel sohbetler ve analizler olurdu topikte.. Ankete bakarak da endeks için yön tayini yapmaya çalışırdık..

Çok emeği geçti forumun bize. Her şey için teşekkürler.

Zamanla twitter vs ile gücü azaldı gerçi. Bir zamanlar Viop24 başlığına yazmaya bile çekinirdim. Orada bahsedilen konuları, terimleri google'dan aratırdım. Derya deniz insanlar vardı. (Şimdi facia maalesef) Biraz da ülkenin siyaseten çok fazla ısınması insanları birbirine düşürdü. Küstürdü. Alternatif olmayan dönemlerde küsen bir şekilde geri gelirdi ama twitter vs alternatifler olunca küsenler de geri gelmez oldu. Maalesef twitter ortamı burası gibi değil. Yani herkes kaybetti.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Kalender vardı.. Kendine has bir üslubu vardı ve öyle yazardı..

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Uğraşma zaten..

Konu eski ama benim hafızım o kadar eski değil..

Neyse.. izmirDR vardı..
    madem ısrar ettin hafıza dedin şimdi senin gibi deliganlı ile mücadele edilmez ama şöyle bi iki mesaj koyayım nilkleri vermeyeceğim

21-12-2006, 04:22
    Sebebini bilmiyorum demedim. hastalık sebeiyle dedim. kan kanseri. ayrıca bu saatte ercanı uyandırıp bir küfür yedikten sonra öğrendim. hisse.net ve platoforum.com internet sayfalarındaki iltişim menüsünden editöre mesaj gönder kısmından bu iki foruma duyurulmuş vafatı. ayrıca telefon forumdan telefon eden arkadaşının adı da mustafaymış.

var mı başka soru.
    bir de cenazesini soran vardı. evet cenazasinede katıldım.
    ayrıca birde ben kimsyi suçlamadım. editör mesajı aldıysa aldı. almadıysa almadı. size bilgi vermek zorunluluğu da yok herhalde. benimde bilgi verme zorunluluğum yokdu aslına bakarsak. ağzımızdan kaçtı bir kere işte.

Sevgili CanDostum, rahmetli Sn Sunshine bu forumda cok sevilen bir sahis idi ve kendisinin vefatina inanin cok uzulduk. Sorularimizi lutfen mazur gorunuz. Sizi daha fazla yormayalim ve uzmeyelim, size iyi geceler diliyorum.
    21-12-2006, 02:12
    Rahmetliyi gerçek hayatta tanıyordum. Ölüm haberinide vefatından iki saat kadar sonra aldım. yanlış hatırlamıyorsam 18 yada 19 ekimdi. şimdi yatmışlarıdır. telefon edip soramam tam tarihini. yarın tam tarihini öğrenimrim.

Çok üzüldüm. Hisse Net'te okuduğum en renkli simalardan, en usta kalemlerden biriydi. Allah rahmet eylesin.
    21-12-2006, 02:18
    Çok üzüldüm. Hisse Net'te okuduğum en renkli simalardan, en usta kalemlerden biriydi. Allah rahmet eylesin.

Birde gerçek hayatta tanısaydınız. 4 saat konuşşa sus pus dinlerdiniz. 4 saatin nasıl geçtiğinide bilmezdiniz. zeki birisiydi. bir espirisine günlerce gülerdiniz. dürüst ve dostcanlısı birisiiydi. bu forumdanda çok bahsederdi.burda çok dostu olduğunu derdi.

Sonra yazarım.şimdi yatamam lazım.çok geç oldu. herkez sağolsun. herkezden allah razı olsn.
    21-12-2006, 02:37
    Guzel insan Sn Sunshine'in vefat haberini uzulerek aldim.
    Kendisini hayranlikla okurdum.
    Allah rahmet eylesin.
    Mekani Cennet olsun.
    uyuyamadım. uyku tutmadı işte.
    ben bu foruma iki veya üç gün önce kayıt yaptım. amacım rahmetlinin yazılarının hepsine birden ulaşabilirmiyim acaba idi. kaydım tam olmamışmıdır nedir ilk kayıt olduğum gün bir çok şeyi yapamadım. bugün mailime üyeliğimin tamaman onaylandığı gibi bir açıklama geldi. girer girmezde rush isimli birinin vefatını okudum. orada yazdığım bir yazıyada baraban isimli birisi soru sordu. bende cevap yazdım. üstünden birbuçuk ay geçmiş bir vefatı duyurmanında bir alemi yoktu doğrusu. zaten rahmetli bu forumdan kovulmuş bir haldeydi.kovulmasınada içerlenip duruyordu.

Başşalığı dileyen herkezden allah razı olsun ama bu kadarda çok soru sormayın bana. birde vefatından bu forumda enaz bir kişinin haberi olduğundan eminim. hemde vefatınından 5-10 gün sonra.
    iyi geceler tekrar.

not=bir kişide bana özel mesaj yazıp sen Sunshine misin demiş. Sunshine"in şifresini bilen varsa bana versin. seve seve Sunshine olurum bu forumda.
    21-12-2006, 10:24
    İnanmak istememiştim ilk duyduğumda..

Hala da inanmak istemiyorum..
    Çok uzun yazışmalarımız oldu..Bir çoğu arşivimde..
    Şunu bilmenizi isterim,hepimizi çok severdi..
    şu salakda ben
    bok var az bekle adamı bi gömsünler 40 gün geçsin hortlamazsa yazarsın
    ayhan53 21-12-2006, 10:37
    Allah Rahmet eylesin

istiyorsan kutero ya bushidoya kentufa KripToya makiniste karıncaya borsasihirbazına sidabumiye greeanleaf a paşa ya kırmızıya CERİTKALE ye sevgili hank a casaubona sor
    dediğim gibi benim hafızam iyi değildir
    ama uzun zaman sonra sunshine hortladı diye bi topik açıldı sunshıne geldi topikte özzür diledi kavga gürültüler çıktı topiğin selametinden haberim yok
    sunshine ı sanırım forumdan şutlamışlardı oda kendine bi site kurmuştu kingsofborsa gibi bi şey onun reklamı gibi bişey amaçlanmıştı diye düşünüyorum
    tabi bunlar 2006 senesinin hikayeleri yaş oldu 50 hafızam elvermiyor olabilir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

xtraderx serenler redkit hepsi şahittir.
    aslında sunshine bir başka nik alıp (candostum) siteye girmiş ve öldüğünü herkese duyurmuştur
    olay 2 yıl sonra bir yerlerde yazısı ortaya çıkınca açığa çıkmıştır
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. 99 da üye olup aktif bir şekilde yazan, ve hala aynı nick ile devam eden kaç üye var acaba...ben ve kentuf var bildiğim...başkaları da varsa, bu başlıktan bir selam etsin

Bu arada, eski nicki ile yazmayan 99 lular illa ki vardır, ama şartımız aynı nick ile devam etmesi

7.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    99 da üye olup aktif bir şekilde yazan, ve hala aynı nick ile devam eden kaç üye var acaba...ben ve kentuf var bildiğim...başkaları da varsa, bu başlıktan bir selam etsin

Bu arada, eski nicki ile yazmayan 99 lular illa ki vardır, ama çatımız aynı nick ile devam etmesi
    Ben 2007 veya 2008 başladım
    Hiç başka isim kullanmadım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bu forumda yazan herkes şerefli, iyi, bilgili görgülü, saygılı insanlardı.

Karıncayı incitmez, büyüğünü sayar, küçüğünü sever dost canlısı insanlardı.

Ben bir tane bile işe yaramaz üye görmedim.

Çok yaşa hissenet.

Sayfa 4/13 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •