Sayfa 10/13 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon
Arama sonucu : 100 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Hisse.net yirmi yaşında..

1. redkit i hatırlıyorum eskilerden, sucum yokken sırf bikac yandaş üyesinin lafıyla süresiz yasaklamıştı beni. kulakları çınlasın biraz.

16.96 Since 27 Aralık 2023

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Yapma başgan..

Bu forumda, SunShine ölüp de dirildiydi diyen Red Kit değildi.. Sendin.. Kapat konuyu dedim.. Taa, Cafe'ye, Dolar topiğine kadar uzattın..

Hiç düşünmedin mi.. Belki de Red Kit Ercan'ın ısrarları üzerine ( ya da Ercan'ın tavsiyesiyle) konuyu kapatmak için kendince böyle bir çözüm üretmiş olamaz mı..

Hani nerede Red Kit'in açıklaması.. Açıklasa ne açıklayabilirdi ki.. En fazla aynı IP ile giriş yapılmış derdi..

Bilen bilir, o yıllarda statik IP sahibi olmak kolay değildi.. O gün inanılabilirdi buna ama bu gün (o günün teknolojisini bilen) kimse küt diye inanmaz buna.. Şüphe duyar..

Ben buradayım ay sonuna kadar. Red Kit'te buardaysa, buyursun, konuşalım.

Adı Mustafa olan arkadaşımız da her kim ise, buyursun, hatırladıklarını yazsın.. Kiminle konuştu, ne konuştu, ne konuştu açıklasın..

Not: Şahsen tanıyıp, karakterine hayran olup, saygı duyduğum, kardeşleriyle de hala görüştüğüm bir kişinin hatıralarını savunmak, ona saygısızlık edilmesine engel olmak,benim için iyi bir arkadaş olmanın gereğidir.

Mustafa serenlerdir.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Hah aşağıda mıhnana var hatırlıyorsa o yazışmalRda oda vardı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hah aşağıda mıhnana var hatırlıyorsa o yazışmalRda oda vardı
    Gerçekten gülüyorum başgan..

İllaki diyorsun ki. Benim eşşeğim kancık.

Öldü. Hemşehrimdi, arkadaşımdı. Kardeşleriyle iki yıl önce Andırın'da yaylada beraberdik. İki yıl önce mezarını ziyaret ettim.

Daha neyi uzatıyorsun.

Eski forumu karıştiracağım yazılar duruyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Maçta devre arası.

Dur bi Ercan'ı arayayım devre arasında. Yayladadır kesin, çekerse telefonu bi hal hatır edeyim bu vesileyle.

8. Delikan, sunşayn'in sen olduğuna dair bir hisse kapıldım..

Garip..

Sayfa 10/13 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •