Sayfa 9/13 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
Arama sonucu : 100 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Hisse.net yirmi yaşında..

Hatırlayan biri çıktı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hatırlayan biri çıktı
    Grafik koyar burada ne var diye sorardı. Yanıt verilmediği zaman herkese kızardı.. biraz garip biriydi galiba..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Sanşayni hatırlıyorum. O zamanlar forumu dışarıdan izliyordum..

Öldüm ayağına yatmisti. Acaip bir olaydı. Ölmediği ortaya çıkınca özür dilemiş mıydı hatırlamıyorum. Olabilir..

Kmx'e laf atip dururdu. Kmx ona ilacını alıp uyu derdi..

İspat edin dedim edemediniz..

Ben anlatayım olayı.. ( Çünkü merhumu gerçek hayatında tanıyan bir ben varım herhalde bu forumda...)

2006 yılının nisan-mayıs aylarında KMX ile takıştı.. Sebebi de, KMX'in borsa geneldeki topiğinde PETKIM reklamı yapmasıydı.. KMX'in bayağı bir izleyici kitlesi ve takipçisi vardı.. SunShine, onu hisseyi pazarlamakla itham etti... Borsa çökecek, sen hisse reklamı yapıyorsun dedi.. (Açıp 2007-2008-2009 grafiklerine bakın borsa'nın )

İyice takıştılar.. KMX cevap vermiyor, cevap alamayan SunShine kuduruyordu..

Vel hasılı kelam.. SunShine Red Kit tarafından forumdan kovuldu.. Sonra Red Kit sakin durması şartıyla geri foruma aldı.. SunShine yine bildiğini okudu.. Sanırım Haziran gibi bir daha kovuldu.. Hem de süresiz şekilde..

Bizler de SunShine taraftarı olduğumuz için terk ettik forumu..

Sonra, Ekim ayı ortalarında SunShine, muzdarip olduğu hastalık sebebiyle vefaat etti..

Vefatından ise forumun bir bir buçuk ay sonra haberi oldu..

Kardeşi Ercan'ın dediğine göre, forumlardan birinden (Ki o aralar başka forumlara da yazıyormuş merhum.) Mustafa isminde birisi telefonla aramış.. Telefona da Ercan çıkmış ve Mustafa bey'e durumu nazikçe bildirmiş..

Forumlarda duyulmasının da bu telefon sebebiyle olduğunu sanıyor Ercan.

Forumlarda duyunlunca, Ercan bütün forum yöneticilerine konunun forumlarda tartışılmasının ailesini üzdüğünü, bu sebeple konunun tartışılmasına müsade edilmemesini rica etmiş..

( Bu arada ben Eylül ayında 3 aylık bir proje yönetimi için Avrupa'da idim.. Avrupa dönüşü, bizzat Ercan'dan dinledim hikayeyi.)

Hasılı kelam, tartışmalar sonlanmayınca, Ercan bizzat bu foruma üye olup, benzer ricasını mesaj olarak yazmış..

Kısacası.... SunShine geldi, ben ölmedim dedi, özür diledi diyenlerin, özür dilediği yazısını buraya koymaları gerekir..

Gereğini yap(a)mayan müfteridir..

Not: Siz o yazıyı buraya getirin.. Ben de size mezarının resmini yapıştırayım.. (Ailesine verdiğim sözü çiğnemek pahasına.)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Var mı başka soracağınız bir şey.. ?

Bu foruma bir çok emeği geçmiş, hasbel kader kaderini yaşamış birine saygısızlık ediyorsunuz..

Duyup okuduklarınız üzerine, dedikodu edeceğinize, Allah Rahmet eylesin deyip geçin..

Bu kadar..

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    İspat edin dedim edemediniz..

Ben anlatayım olayı.. ( Çünkü merhumu gerçek hayatında tanıyan bir ben varım herhalde bu forumda...)

2006 yılının nisan-mayıs aylarında KMX ile takıştı.. Sebebi de, KMX'in borsa geneldeki topiğinde PETKIM reklamı yapmasıydı.. KMX'in bayağı bir izleyici kitlesi ve takipçisi vardı.. SunShine, onu hisseyi pazarlamakla itham etti... Borsa çökecek, sen hisse reklamı yapıyorsun dedi.. (Açıp 2007-2008-2009 grafiklerine bakın borsa'nın )

İyice takıştılar.. KMX cevap vermiyor, cevap alamayan SunShine kuduruyordu..

Vel hasılı kelam.. SunShine Red Kit tarafından forumdan kovuldu.. Sonra Red Kit sakin durması şartıyla geri foruma aldı.. SunShine yine bildiğini okudu.. Sanırım Haziran gibi bir daha kovuldu.. Hem de süresiz şekilde..

Bizler de SunShine taraftarı olduğumuz için terk ettik forumu..

Sonra, Ekim ayı ortalarında SunShine, muzdarip olduğu hastalık sebebiyle vefaat etti..

Vefatından ise forumun bir bir buçuk ay sonra haberi oldu..

Kardeşi Ercan'ın dediğine göre, forumlardan birinden (Ki o aralar başka forumlara da yazıyormuş merhum.) Mustafa isminde birisi telefonla aramış.. Telefona da Ercan çıkmış ve Mustafa bey'e durumu nazikçe bildirmiş..

Forumlarda duyulmasının da bu telefon sebebiyle olduğunu sanıyor Ercan.

Forumlarda duyunlunca, Ercan bütün forum yöneticilerine konunun forumlarda tartışılmasının ailesini üzdüğünü, bu sebeple konunun tartışılmasına müsade edilmemesini rica etmiş..

( Bu arada ben Eylül ayında 3 aylık bir proje yönetimi için Avrupa'da idim.. Avrupa dönüşü, bizzat Ercan'dan dinledim hikayeyi.)

Hasılı kelam, tartışmalar sonlanmayınca, Ercan bizzat bu foruma üye olup, benzer ricasını mesaj olarak yazmış..

Kısacası.... SunShine geldi, ben ölmedim dedi, özür diledi diyenlerin, özür dilediği yazısını buraya koymaları gerekir..

Gereğini yap(a)mayan müfteridir..

Not: Siz o yazıyı buraya getirin.. Ben de size mezarının resmini yapıştırayım.. (Ailesine verdiğim sözü çiğnemek pahasına.)
    Sunshine ölmedi öldü diyen candostum nikli kuşi bizzat subshine dı. Şahidide red kittir.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Allah Rahmet Eylesin ( SunShine) 'ye , 2006 yıllarında hatırlıyorum , hiç yabancı gelmedi ,, yazıları

Yıllar çabuk geçiyor ,, su gibi ,,, Nice güzel yıllara Hisse Net , hiç eskimeyen Forum Sitesi ,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Red Kit dedi ki, candostum Sunshine'dır.. diyorsunuz.

Mustafa bey kimdir.. Red Kit midir acaba.. Yok değilse, Red Kit'te telefon numarası yok muymuş.. Arayıp soramaz mıymış.. Telefonu aylarca açık kalmış ve arayan her bir kişiyle kardeşi görüşmüş..

Niye diyeceksiniz, Red Kit'te telefonu olsun...

Çünkü SunShine'ın bizzat kendisinin bana (sır olarak kalsın şartıyla) dediğine göre, forumda sadece yönetim kademesinin girebildiği özel bir alana girme yetkisinin varmış, database üzerinde bazı çalışmalar yapabilmesi amacıyla da database'in şifresinin kendisine verilmiş..

Database'in şifresine bile sahip olacak bir kişinin, yöneticilerle özel olarak konuşabilen birinin telefonu Red Kit'te olmayacak ha..

Siz onu benim külahıma anlatın..

Sizin yüzünüzden 13 yıldan fazladır kimsye söylemediğim bir sırrı da söylemiş oldum.. Allah affetsin..

Iyi guzel hatıralar demistik nerelere geldik, Dünya böyle iste üzüldüm.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 9/13 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •