Sayfa 12/47 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
Arama sonucu : 376 madde; 89 - 96 arası.

Konu: SEKUR - Sekuro Plastik

1. Spek neyi bekliyorsun çek tavani artik

Teknik çalıştı , hayırlı olsun. %10-12 bir tepki bekliyordum. Fazlasını verdi. Bundan sonrası sizlere kalmış.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

3. Tavanda ne kadar alici var bilen veya derinlik atabilecek olan var mi

4.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    Teknik çalıştı , hayırlı olsun. %10-12 bir tepki bekliyordum. Fazlasını verdi. Bundan sonrası sizlere kalmış.
    yarın için önerin ney yigit beyy

Şirketten haber ve söylentilerle ilgili olumlu açıklamalar geldi. Günü tavan ile kapattı. Yarın yukarı hareket devam edebilir ama ne olur bunu kestirmek zor. 5 TL nin altında milleti iyi korkutup, silkelediler . Bu sebeple bir tavan daha hakediyor ama risk büyük sonuçta.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

6.  Alıntı Originally Posted by fusel Yazıyı Oku
    4.40 desteğine kadar geri çekilebilir seçime kadar nakitte kalmak daha iyi gibi şu an
    aynen dediğimiz gibi oldu yılların tecrübesi nede olsa

7. Mal mı yediriyorlar anlamadım ki. Ytd.

8. hala dibin dibindeyiz Şirket siparişlere yetişebilmek için üretim kapasitesini %50 arttırmış güzel günler bizi bekliyor sudan ucuz hisse anca sekur olur bence aşagıda şirketin kamuoyuna yaptığı açıklamadan bir bölüm

Süreklilik içerisinde artan pazar talep hızına yetişebilmek için % 50 tevsi/büyüme için öngörülen yatırımlar, içinde bulunduğumuz bugünlerde henüz devreye girmiş ve kurumumuzun Borsa İstanbul'da işlem gördüğü son 5 yıl içinde gerçekleşen iyileşme ve gelişme üzerinde, daha önemli bir ivme sağlanabilecek aşamaya geçilmiştir.

Sayfa 12/47 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •