Sayfa 30/47 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon
Arama sonucu : 376 madde; 233 - 240 arası.

Konu: SEKUR - Sekuro Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Bu yabancılar ne görmüşlerde bu kağıtta bu kadar alım yapmışlar ?
    Valla bugün 487.000 lot olmuş biz 2 gun önceyi görüyoruz 500 bin olmuştur anlikta topladığı niye deli gibi topluyorlar bilmiyorum

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Şu plastiğin hammaddesinden ithalatta ötv sıfırlanması sekur a yarar mı usta. Gedza topiginde okumuştum. Yine sizin yazınızdı.

İnceledim ama sekur ile ilgisi yok.

3.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Bu yabancılar ne görmüşlerde bu kağıtta bu kadar alım yapmışlar ?
    Bugun yine takaslarda ilk 5 te sayın güccük demekki kalıcılar

4. 1 ay önce 200 günlüğünü geçmiş ama bir yere gitmemiş henüz. 3,03'deki 22 günlüğünü güzel savunmuş bu hafta. uzun süredir uyuyormuş sekuro;*yeni uzun vadeli bir hareketin başında olabiliriz

5.  Alıntı Originally Posted by labirent Yazıyı Oku
    A1kapital racon kesme. Yada iş neder bu işe...
    Citi ve vakıf artık ilk 5 te

6. 10 milyona makine aldı. Üretimin % 40 dolarla satılıyor. 150 milyon ciro yapsa 15-20 milyon kar gelir.ama muhasebe oyunları ile zarar açıklıyor. Yada az bir kar gösteriyor. Şirket in is alanı ve işleri güzel. 14 den inip 2.50 de dip yapmis. Genelde3.5-4-4.5 maliyetli insanlar.Birileri ucuz fiyatlardan hisseleri toplamis.çiti 500 bin toplamis.adamlar 2.80 den daha iyi alirlar.spek 3 lirayı gecırmem diyor spek ve yeni girenler arasında savaş var gibi.spek ya Citi yi ucuza alan grubu dökecek bunlar 2.50-2.70 ortalama ile almislardir dökmek içi 2 ye indirmeli.yada anlaşacak yukarı götürecek. Patron birşey biliyorki hisselerin çoğunu aldı.patronlar hisse satar bu tersini yapıyor. Olumlu. Bence geleceğin bebek şirketi. Sekuro yu 2 den 14 çıkar 2 ye indir millet tirsmis niye aldın diyorlar. Düzenli olarak15-20 milyon kar açıklamaya baslasa kağıt a yapısacagim. Muhasebe oyunları ile karı zarar gösteriyorlar. Kagıtta ki Spek ben burdayım diyor.çok sert hareketleri var.

7. Sabah analiz yaptım spek ya aşağı yada yukarı götürecek dedim.Aşağı indirdikce birileri alima geçiyor. Spek baktı lotlar gidiyor artık tek yol kaldı yukarı sürmek.ve bunu yaptı. Sekuro aynı Acsel gibi gibi.acsel de hep ya zarar yada 2 kuruş kar ederdi.spek kağıt ları topladı.nasıl olduysa o kötü şirket gitti Geçen sene fabrika çok kar etmeye başlayınca kağıt 2 ye katladı. Sekur da spek ve birileri kagıtı topluyor kör değiliz görüyoruz. 3-4 ay dişimi sikabilirsemsem iyi kar bırakacak sanki.Spek daha önce 9 ve 14 e kadar götürup indirmis. Hedefim 4 lu rakamlar degil orayı zaten yakında görür. SEKUR×3kat süre 1 YIL

8. Defter degeri 4.20 ve 5.5 milyon lot var.spek de var daha ne olsun . Allah Türk askerine Suriye'de demli çay içmeyi nasip etsin.

Sayfa 30/47 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •