Sayfa 33/47 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon
Arama sonucu : 376 madde; 257 - 264 arası.

Konu: SEKUR - Sekuro Plastik

1. Inşallah şu bilanço iyi gelir. Spek o zaman ne yapacaksin bakalım. 15 günde 3 yana taban yaptirdin manyakmisin.

2. Akşam ki kapta geçen seneki 9 aylikta 14 milyon kar yazıyor. Ama geçen sene 2.6 milyon zarar vardı. Yanlislik olmali

3. 1 yıl önceki bilançoyu duzetmisler. 1 yaşıma daha girdim.Güzel şimdikinide 1 sene sonra düzeltirler.

4. Hasılat 87 den 106 ya çıkmış. Stok 30 milyon. Makine yatırımı iyi olmuş. Tmpol Hasılatı 69 dan 61 e düşmüş tavan gidiyor.sekur fiyat olarak ucuz ve kağıt kalktı 3.82 yi de devirirse önü açık. 3.70 lerde spek bizi dokmeye çalışacak ama zor. 4.20 defter degeri var.çoğu şirket hasılatın da düşme var.karlar düşmüş. Sekur devamli zarar ederken artık düzenli kara geçti. BEBEK şirket bana göre.

5. Özkaynakları borçları düşdükten sonra 29 dan 76 milyona çıkmış. Şu haliyle iflas etse Borcları odendikten sonra hisse başına 6 lirası var.

6.  Alıntı Originally Posted by hasan_boluk Yazıyı Oku
    Özkaynakları borçları düşdükten sonra 29 dan 76 milyona çıkmış. Şu haliyle iflas etse Borcları odendikten sonra hisse başına 6 lirası var.
    borçları düşmek mi allah allah iyi fikir bu...alacakları da düşek mi duran varlıkları falan

hasan bey guzel yazmis iste..ne alaya almissin..herkes senin gibi tepeden baksa borsa borsa olmaz.

bu kagit biraz durdo ya benziyor..bana gore durdodan daha kiymetlidir..sektorude goz kirpiyor..bu sermaye ve bu ozsermaye artis hizi ni baska hissede gormedim.. yabanci bosuna toplamiyormus..

Sayfa 33/47 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •