Sayfa 41/47 İlkİlk ... 313940414243 ... SonSon
Arama sonucu : 376 madde; 321 - 328 arası.

Konu: SEKUR - Sekuro Plastik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Aynı şeyi 3 gun once de yaptı. Zekâ ile ilgili değil pislik dökmek istiyo

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Aynen dediğin gibi çok sıkıyor ve ben verdim çıktım alsın başına çalsın.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

2. Kimse kalmamış. Şimdi spekle kozumuzu paylaşırız. Bilanço nerde kaldı gönderin artık

3. Bu hisse çok az kişide var galiba. Benim şu an Bist'te potansiyel olarak ilk sıraya yerleştirdiğim hisse bu. Şirket çok hızlı büyüyor buna karşın piyasa değeri düşük kalmış. Henüz tam olarak düzenli kar edemiyor ama FAVÖK rakamına göre çok cazip duruyor. Kısa sürede yüksek prim yapar da satmazsam uzun zaman birlikte devam edeceğiz bununla.

4. 23 milyona ne makinesi alacaklarmis merak ettim.Balonlu naylon ambalaj işinden değişik sektöremi geçecekler.

5. Şirket balonlu ambalaj dışında ağırlıklı olarak gıda ambalajında kullanılan film üretiyor. Bu kısım cironun 2/3'ü. Benim bu şirkete yatırım yapmamın nedeni zaten iki farklı üretimin olması. Özellikle de film üretmesi.

Yatırımı hangi kısım için yapıyor bilmiyorum ama film işinde hızlı büyüyor.

6. Bildigim kadarıyla Sekuro değil Özerden ve az da olsa Berkosan balonlu naylon üretiyor.
    Sekuro sadece film üretiyor ve surekli yatırım yapmak duruminda zira 7/24 çalışiyor.

7.  Alıntı Originally Posted by balıkçı Yazıyı Oku
    Bildigim kadarıyla Sekuro değil Özerden ve az da olsa Berkosan balonlu naylon üretiyor.
    Sekuro sadece film üretiyor ve surekli yatırım yapmak duruminda zira 7/24 çalışiyor.
    Hayır. Sekuro balonlu film diye geçen ve ağırlıklı olarak mobilya ile panel radyatör üreticilerinin nakliye sırasında kullandığı koruyucu ambalaj malzemesi üretiyor. Bu segmentte yıllık 6 bin ton civarında üretimi var.

Ama gıda ambalajı üretiminde kullanılan film tarafında çok hızlı büyüyor. Muhtemelen bu yatırım bittikten 1-2 yıl sonra bir yatırım daha açıklar.

8.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Hayır. Sekuro balonlu film diye geçen ve ağırlıklı olarak mobilya ile panel radyatör üreticilerinin nakliye sırasında kullandığı koruyucu ambalaj malzemesi üretiyor. Bu segmentte yıllık 6 bin ton civarında üretimi var.

Ama gıda ambalajı üretiminde kullanılan film tarafında çok hızlı büyüyor. Muhtemelen bu yatırım bittikten 1-2 yıl sonra bir yatırım daha açıklar.
    Isabetli yorum arkadaş 3 milyon euro luk yatırım yapıyor para var çare var. 7 yılda odenecek 1 yıl ödemesiz ve üretimi % 25 artıracak bu esnada bir bedelli yapsa fiyat çift haneli olacak

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 41/47 İlkİlk ... 313940414243 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •