Sayfa 494/997 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594994 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. I dont throw darts at a board. I bet on sure things. Read Sun Tzu, The Art of War. Every war is won before it is ever fought.

Gordon Gekko

Orayı kırarsa buraya gider
    Burayı geçerse şuraya gider..
    Bunlar acemi lafları
    O teknik analiz zımbırtısını PY de görüyor..
    Hatta yapan o..
    İnsider ile 2 kez iş yaptım
    Birisi 3x idi..

Onun tadı başka bi yerde yok..

2.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    I dont throw darts at a board. I bet on sure things. Read Sun Tzu, The Art of War. Every war is won before it is ever fought.

Gordon Gekko

Orayı kırarsa buraya gider
    Burayı geçerse şuraya gider..
    Bunlar acemi lafları
    O teknik analiz zımbırtısını PY de görüyor..
    Hatta yapan o..
    İnsider ile 2 kez iş yaptım
    Birisi 3x idi..

Onun tadı başka bi yerde yok..
    Ben zaten acemiyim. Teknik meknik şu bu vs ile de uğraşmam, kafa falan yoramam .
    Temettü hisseleri, döviz ,gram altini parçalı alır beklerim.

Kenarda nakit tutarım.
    Hangisi daha fazla düşerse ona yuklenirim.

Dolar herhangi bir ekonomik iyileşme olmadan düşüp duruyordu ona yüklendim mesela.

Fiziki altını ise düzenli alırım. Ona hiç elleşmem.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

3. Dolari ozellikle yukseltmiyorlar fazla.birsadan cikan yabancilar bir kac gundur dusuk kurdan dolara geciyir.onlar pacayi kurtarinca basacaktir yukari ...

ABD Başkanı Trump:

“Türkiye’ye yaptırım uygulanacak.

Türkiye ile 100 Milyar dolarlık ticaret hacmi görüşmelerini durduruyorum.

Çelikteki tarifeyi %50 arttırıyorum.”

5. Trump yine yaptırım kararlarını en kısa sürede imzalayacağım demiş. Vay kalas vay

Ben yetkilileri merak ediyorum. Bakalim aralarinda kimler olacak.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

şu açıklama bence oldukça zararlı ve Turkiye aleyhine bir çok nokta içeriyor.. bence içerik olarak parça parça söylediği şeylerden çok daha tehlikeli.. mesela "mültecilerin" geri gönderilmesi meselesine özel önem vermiş ve "forcibly repatriating refugees" ifadesini kullanmış yani "zor kullanarak (herhalde isteği dışında demek istiyor) mültecileri geri göndermek" suçunu işleyenleri cezalandıracağız demiş ikinci paragrafta.. bence oldukça negatif.. Suriye de olan tüm kötü şeylerin sanki tek sorumlusu Turkiye gibi lanse edilmiş metnin diline odaklanıldığında..ve "Türk liderler bu tehlikeli yolda gitmeye devam ederlerse ekonomilerini yoketmeye hazırım" diye bitirmiş..

It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

8. Hic birsey olmaz. Tiri viri. Yeni yilda onlari da kaldirir. Oyna devam. Pozisyon temiz.

Sayfa 494/997 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •