Sayfa 577/997 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Bu arada eski müdavimlerden shorts nerede acaba

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

2. Yaaa. Boşverin..benjamini..Sarıkafa bile istemiyor degerlenmesını..tl..gel tl.inşallah

o dedigi yaptirimlardan birini yapsin dolar oyle bir igne bar atar ki ne oldugunu anlayamazsiniz..(burdaki bazi fetonun kopekleri bunu can i gonulden istiyor, bu serefsizleri engelleyin, algi vs bu itlerin en iyi bildigi istir)
    para ile oyun olmaz ve paranin sakasi da olmaz..anlasilacagi gun gibi ortadaydi lakin burdaki bazi andavallar yok anlasilmayacakmis yok efendim suymus buymus..
    olmasi gereken neyse onu yaparsin bazen, kopegine sahip cikmazsan (pyd/ypg/pkk) kopegini zehirlerim mesaji net bir sekilde verilmistir, gerisi zaman icinde duzelir..
    vatana millete hayirli olsun bu karar, olmasi gereken neyse onu yapacaksin , isi icinden cikilamayacak hale getirmeden..
    bi rusyanin , bi abd nin, bi surilerin , bi cin in kariligini yapan mezopotomya maymunlari ise devlet kurma hayalini sanal alemde yasarlar artik..
    ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Bu kekolarin birkac gazetecisine baktim twitte
    Nasil yani kendi topraklarimizdan mi cekilecegiz diolar tam bir hayal kirikligi yaşıyorlar
    Ulan kekolar adama normandiya cikarmasinda yardim etmediniz o da şutu cekti
    normandiya sesli guldüm

Teröristler şimdi nereye çekilecekler, orada ayrı devlet kurarlarsa bizde tampon bölgede sesimizi çıkarmadan izleyeceğiz o zaman.

6.  Alıntı Originally Posted by Akın Yazıyı Oku
    bir bakmışız hareket cuma günün sonlandırılıyor, sağlam hisse alan yaşadı..
    İşin kötüsü bugun tavana yakın yerden sattıgım kalkınmanın parası hesaba gecmedi

7.  Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Teröristler şimdi nereye çekilecekler, orada ayrı devlet kurarlarsa bizde tampon bölgede sesimizi çıkarmadan izleyeceğiz o zaman.
    Evet ne yazıkki öyle. Kimse olayın farkında değil. Daha güney yok. Adamlar bizi fena kekledi. Sözleşmede tamam. Kaparo tamam. İşin açığı 1 aya erken seçim açıklaması bekliyorum. Malum abd yi dize getirdik. A. Bile qoyduk. Ekonomi sanayi ekonomi tarım tamam. Bu mudur? Budur

Alıntı Originally Posted by fırat Yazıyı Oku
    Evet ne yazıkki öyle. Kimse olayın farkında değil. Daha güney yok. Adamlar bizi fena kekledi. Sözleşmede tamam. Kaparo tamam. İşin açığı 1 aya erken seçim açıklaması bekliyorum. Malum abd yi dize getirdik. A. Bile qoyduk. Ekonomi sanayi ekonomi tarım tamam. Bu mudur? Budur
    Dolar yükselmiyor onu es geçmeyelim en büyük kozları doların yükselmiyor olması.

Sayfa 577/997 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •