Sayfa 882/997 İlkİlk ... 382782832872880881882883884892932982 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 7,049 - 7,056 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben full dewstekliyorum adam sgk ya ödememiş devlete ödememiş trafikte her türlü kuralı alt üst etmiş ama aprayıo ödememiş benim kapıma ödeme emri kondumu 1 haftayı beklemem ertesi gün gider salak gibi yatırırım.
    bi tanıdığım vardı 5-6 yıl önce böyle bi af çıkardıkalrında gidip tam 8 tane cezayı faizsiz o zamanki toplam rakma üzerindne ödemişti.
    ben ödemesem ilk muayenede karşıma çıkar adam kmuayeneye bile gitmiyordu aftan yararlanıp onlarıda temizlemişti.
    Takmazsan yasa yoktur diyen o kadar çok insan var ki.

Yasalara saygılı vatandaşı devlet bu güne kadar örnek gösterecek, koruyacak, onore edecek davranışlar sergilemedi.

Yasalara her zaman saygılı, hatta korkan bir vatandaş olarak , nasıl ki trafik de sorumsuzca davranan sürücüleri artık yakalarından tutup sallıyorlar, bence her tülü borcu takmadan dilediğince yaşayan insanlara da çüş diyen devlete bende de tam destek.,

Devlet faşizan davranacaksa bence bu konuda davranmalı.

Ağlayan da ağlasın.

2. Ama umarım herkese aynı muamele yapılıyordur...Kayırılan, arada kaynatılan, idare edilen, bi yolu yordamı bulunan YANDAŞ lar olmuyordur...

3. AB ye doğru BATI SINIR KAPILARINI açsın yiyosa konuşacağına...Yollasın Suriyelilerin bi bölümünü...Tehdit ve yaptırım nasıl oluyomuş bi göstersin hele...

Bunu bekliyorum ben şahsen...

4.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    AB ye doğru BATI SINIR KAPILARINI açsın yiyosa konuşacağına...Yollasın Suriyelilerin bi bölümünü...Tehdit ve yaptırım nasıl oluyomuş bi göstersin hele...

Suriyeli göndermeye gerek bile yok. Egeden gerçekleşen kaçak göçmen trafiğine göz yummak yeterli. Biraz da teşvik ile senede 1 milyon adam geçer zaten.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Ama umarım herkese aynı muamele yapılıyordur...Kayırılan, arada kaynatılan, idare edilen, bi yolu yordamı bulunan YANDAŞ lar olmuyordur...
    Emir yüksek yerden gelirse sistem otomatik çalışır . Kimse de dokunamaz.

Ama istisnalar başlarsa...

Aynen aşağıdaki gibi..

"Kamu İhale Yasası 16 yılda 186 kez değişti, yasaya göre mi ihale, ihaleye göre mi yasa!"

https://t24.com.tr/haber/kamu-ihale-...P9hVaOwwO9YNeg

6.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    AB ye doğru BATI SINIR KAPILARINI açsın yiyosa konuşacağına...Yollasın Suriyelilerin bi bölümünü...Tehdit ve yaptırım nasıl oluyomuş bi göstersin hele...

dur sevgili forumdaşım ne yollaması lütfen
    daha vergilerimizle ev sahibi yapacagız sen bakma reyizin estigine kıyamaz o ensar o bir ümmet lideri vs vs
    daha gecen hafta suriyeliler gitsin diyenlere nasıl çıkıştı görmedinmi kendi vatandaşını anasıyla kovar ama suriyelileri asla

7. Çünkü onlar sayesinde OYLARI ile sonsuza kadar iktidarda kalmayı düşünüyor...Vatandaşlık ta verilecek...Zaten it sürüsü gibi ürüyorlar 5-6 çocuk en az...10-20-30 sene sonra olacak nüfuslarını düşünün...

Bakın görün ölmez de yaşarsak göreceğiz hepsini...

Eğer bu vatandaşlık verilmeden iktidardan düşürüldü düşürüldü ilk seçimde...Yoksa geçmiş olsun...

Yukarda bunu bekliyorum derken...Yapabilirse helal olsun derim anlamında...Yoksa yapamayacağını ben de biliyorum...

8. Onlar kendi partisini kurar bir süre sonra.Suriyelilerin Ak Partiden ve Recep Tayyip Erdoğan'a çok sempati beslediklerini düşünmüyorum.Onlardan oy bekleyerek politika üretmek çift tarflı kayba neden olacaktır.

Sayfa 882/997 İlkİlk ... 382782832872880881882883884892932982 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •