Sayfa 986/997 İlkİlk ... 486886936976984985986987988996 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 7,881 - 7,888 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Küresel iklime dikkat çekmek, hem de küresel iklim krizi karşısında ecnebi ellerde nerelerde yaşanabilir diye de paylaşımda bulunmaya devam etmeniz cidden sıkıcı olmaya başladı.

2.  Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Küresel iklime dikkat çekmek, hem de küresel iklim krizi karşısında ecnebi ellerde nerelerde yaşanabilir diye de paylaşımda bulunmaya devam etmeniz cidden sıkıcı olmaya başladı.
    Polemiklerden uzak durma kararım gereği katkınıza tşk ediyor ve konuyu kapatıyorum...
    Hatta siniriniz geçene kadar başlığı terk ediyorum...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

3. AKP'nin gittiği günün sabahı tüm dolarımı bozup BİST'e gireceğim.AKP gidene kadar TL varlıklar zehirlidir ve uzak durulmalıdır.

4. şu an borçla ev-araba alan kafasına sıkmış demektir.yakında bunun ne demek olduğunu öğrenecek.aynı şekilde borç parayla yatırım yapan şirket sahibi aslında şirketinden nefret ediyor demektir,o da kafasına sıkıyor. kafası çalışan iş adamı hazır dolar suni düşük tutuluyorken pılını pırtını toplayıp ülkeyi terkeder.zaten başarılıysa aynı işi stabil bir ülkede de yapabilir. ferit şahenk ne kadar sevmesemde başarılı bir işadamıdır.garantiyi satarak hayatının golünü attı.

5. Adım adım 200ema ya yaklaşıyor

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olamaz, saygılarımla.

6. Geçtiğimiz yılın sonuna göre (28 Aralık) incelendiğinde yurtiçi yerleşiklerin toplam DTH’ı USD 33,2 milyar artmış durumda.

Döviz mevduatları, toplam mevduatlar içerisinde %52,2 payıyla, TL mevduatların üzerinde seyretmeye devam ediyor. Söz konusu pay, bu yıl en yüksek seviyeyi %56,2 oranıyla 10 Mayıs haftasında görmüştü.

Dolar DTH’ların, toplam DTH içerisindeki payı %52 seviyesinde; Euro DTH’ların (Dolar Karşılığı) payı ise %35,7 seviyesinde bulunuyor.

7. En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    şu an borçla ev-araba alan kafasına sıkmış demektir.yakında bunun ne demek olduğunu öğrenecek.aynı şekilde borç parayla yatırım yapan şirket sahibi aslında şirketinden nefret ediyor demektir,o da kafasına sıkıyor. kafası çalışan iş adamı hazır dolar suni düşük tutuluyorken pılını pırtını toplayıp ülkeyi terkeder.zaten başarılıysa aynı işi stabil bir ülkede de yapabilir. ferit şahenk ne kadar sevmesemde başarılı bir işadamıdır.garantiyi satarak hayatının golünü attı.
    Hüsnü Özyeğin, Zorlu, Aydın Doğan akıllı adamlarmış, sattiklari fiyatın yarisi bile etmez şimdi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 986/997 İlkİlk ... 486886936976984985986987988996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •