Sayfa 111/997 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 881 - 888 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Altı tabii ki.yan dukkan %20 fazla ödüyor benden.duzgun kıracı olduğumdan hiç öyle ciddi zam yaptırmadım
    Mülk fiyatıda kendi kiram x140
    Başkasını hesaplasam çarpan düşüyor
    140 aylik kira bedeline dukkan almak cok iyi firsat. Bunu da gec eger sen almazsan dukkan sahibi baskasina satar , dukkani alan kisi de sana cik diyebilir. Benim dukkanim vardi kiraciya teklif ettim al diye , alacak durumu da vardi almadi. Ben de baskasina sattim alan adam da cikardi bizim kiraciyi.

2. Rxpu hicam, Ekim ve kasım ayında iki faiz indirimi 200+ 200 gelebilir fazlası olmaz peki bu durumda vatandaşın bankaya koyduğu parasına bankalar ne kadar faiz verecek faizler %11-12 lere kadar inerse alacakları faiz üç beş kuruş olur. Şimdi hocam %24 lerde doları bozmayan faizler 11-12 lere gelince mi bozacak farzedelim bozdu ne alacak altin mı yoksa hisse senedi mi büst 100 bini geçmiş millet te şöyle bur algı var ooo büst 100K geçmiş buralardan alınır mı psikolojik olarak peki ne yapacak bence bekleyecek bizlerinde yapacağı pek bir şey yok bunlar ekonominin tüm kurallarını alt üst ettiler. Faizleri düşürerek enflasyonu tek başına düşüremezsiniz. Bir de tüm bu işleri siyasi boyutu var Suriye- İran- Rusya vs. Cb.en geç nisan 2020 de s400 kurulmuş bitecek diyor uçak alım krizi var abd seçimleri var dünya Ticaret savaşları var iran ambargosu var ne olacağı belli değil belki global bir kriz dahi çıkabilir ayrıca bizde bile 2020 de erken seçim olacağı söyleniliyor tüm bu olacaklara karşın ben doları ve altını tutmanın hatta destek seviyelerinden artırılabilir de bistte de hisse bazlı ( sağlam 3-5hisse)ile yatırım yapmanın dışında birşey yapılmamasi taraftarıyım. Doları kamu bankaları aracılığı ile iyi bastırdılar ama bu bir yerlere zarar yazdı tamamen vatandaşta şu an algıya oynayıp bakın faizler ha bire düşüyor ama dolar çıkmıyor dolar artık bitti düşüncesi yaratıp DTH nı çözmeye çalışıyorlar dertleri bu bence vatandaş sabredip 2020 nin ilk çeyreğine kadar sabrederse kazançlı çıkabilir. Baktılar ki faizi olabildiğince düşürdük enflasyonuda Tuik rakamları ile oynayarak düşük gösterdik ama vatandaş yine satmıyor üstelik alım yapıyorsa işte o zaman işler değişecek ister istemez s.ke s. ke bu doları serbest bırakmak zorunda kalacaklar yapacakları başka birşey kalmayacak. Üstüne üstlük enflasyon iyice hortlatacak. .

3. ÇİN ofis fiyatları

EEc0badVAAEPdyo.jpg

4. Cumhurbaşkanlığı’nın talebi üzerine Almanya’dan Ankara’ya dört adet yeni S 600 Maybach araç gönderildiği öğrenildi. Bu araçların son derece güvenlikli Mercedes- Maybach S 600 Pullmann Guard model olduğu belirtildi.

https://www.google.com.tr/amp/s/www....-alindi-268548

5. Forumdaslar yardım lazım vakıf maaş hesabım ve mevduat ta dolarım yatırım hesabım da fon olmasına rağmen süper bankacılık bankalar Birliği nde 1100 TL ödenmemiş borcunuz var deyip kredi kartı vermiyor e devlette birkaç aydır sorguluyorum hiç borcum yok ve kredi de çekmedim nasi düzeltebilirim bu durumu muhattabim kim olacak vakıf haliyle ilgilenmiyor ve bir bankaya borcum olsa illaki haberim olurdu sonuçta saçmalık

Bilgisi olan var mı ?

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. TÜRKİYE İsrafı Önleme Vakfı (TİSVA), ülkemizde son dönemde yaygınlaşan serpme kahvaltı kültürü nedeniyle yıllık 100 milyar liralık israf yaşandığını açıkladı.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/ka...srafi-41330591

7.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Forumdaslar yardım lazım vakıf maaş hesabım ve mevduat ta dolarım yatırım hesabım da fon olmasına rağmen süper bankacılık bankalar Birliği nde 1100 TL ödenmemiş borcunuz var deyip kredi kartı vermiyor e devlette birkaç aydır sorguluyorum hiç borcum yok ve kredi de çekmedim nasi düzeltebilirim bu durumu muhattabim kim olacak vakıf haliyle ilgilenmiyor ve bir bankaya borcum olsa illaki haberim olurdu sonuçta saçmalık

Bilgisi olan var mı ?

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Findeks risk raporunuza bakabilirsiniz.

Sayfa 111/997 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •