Sayfa 112/997 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 889 - 896 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    TÜRKİYE İsrafı Önleme Vakfı (TİSVA), ülkemizde son dönemde yaygınlaşan serpme kahvaltı kültürü nedeniyle yıllık 100 milyar liralık israf yaşandığını açıkladı.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/ka...srafi-41330591
    Onu geçsinler de şu herşey dahil otellerdeki açık büfedeki israfı bir hesaplasınlar.

2. Youtube da meshur olup para kazanmak istiyorsaniz bunu yapin..
    Dolara 1.15 TL ye dogru giderken Joleli 1 dolar=1TL olacak diyordu....Bunlarda Jolelinin zid versiyonlaridir. Bu kadar kesin ve garanti konusup insanlari yaniltmanin vebali vardir.....

Yukari yonlu beklentiniz varsa ekonomik ve finansal gerekcelerinizi ortaya koyarak makul bir sekilde soyliyebilirsiniz..,

3.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    1 senedir bekleyen 5.70 ortalamalı dolar bozulup 140 kira çarpanlı iş yeri alınır mı acaba ..

Dükkan sahibi aradı para lazım sana satıyim dedi iş yerimin mülkünü
    25 yıldır kiracı oldugumuz işyerini mulk sahibi satmıyordu 1 gun satmaya karar verdi 1 sn dusunmeden aldım 2 yıl once. Yaptıgım en mantıklı yatırımmıs hayatım boyunca şiddetle tavsiye ederim
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

4. şu devrim zelyurt isimli dalai-lama'yı başlarda ciddi ciddi dinliyordum.
    sonra işin iç yüzünü görünce cimer'e şikayet etmeyi bile düşündüm.

yüz liralık navigasyonu çalmak için bin liralık camı kıran hırsızlara benziyor bu herifler.
    üç kuruş youtube geliri uğruna yaktılar milletin başını.
    insanların endişelerini körüklediler habire.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

5.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Onu geçsinler de şu herşey dahil otellerdeki açık büfedeki israfı bir hesaplasınlar.
    Bana kalsa insanlara günlük kalori ihtiyaçları kadar azık veririm. 3 ay sonra bütün dünya nüfusu tığ gibi olur, hastanelerin % 80'i kapanır, trafik rahatlar, sera gazı emisyonu minumum seviyeye iner. İnsanların kan şeker düzeyleri azalacağı için kavga döğüş azalır. Devletlerin başka ülke topraklarına göz dikmelerine dolayısıyla savaşlara da gerek kalmaz. Saymakla bitmez, gerçek yiyecek israfına son vermenin yararları.

Tam anlamıyla distopik bir dünyada yaşıyoruz ama farkında değiliz.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

6.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    şu devrim zelyurt isimli dalai-lama'yı başlarda ciddi ciddi dinliyordum.
    sonra işin iç yüzünü görünce cimer'e şikayet etmeyi bile düşündüm.

yüz liralık navigasyonu çalmak için bin liralık camı kıran hırsızlara benziyor bu herifler.
    üç kuruş youtube geliri uğruna yaktılar milletin başını.
    insanların endişelerini körüklediler habire.
    Aslinda suc tamamen bunlarda degil... Millet bu tip insanlardan hoslaniyor....Ya ucuyor sahlaniyoruz, yada batiyor cokuyoruz diyeceksin...O zaman arkana kalabalik bir murit takimi takilir.

7. Volkswagenin ulkemize yatirim yapmayacagini,yaparsa motuyle gulecegini soyleyen r.kayami neydi gulmesini bekliyoz motuyle...

https://www.sozcu.com.tr/2019/otomot...amasi-5335041/

y.t.degildir..

8. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Son dakika: Milli Savunma Bakanlığı, S-400 sisteminin ikinci batarya malzemelerinin Ankara'ya intikalinin bugün tamamlandığını açıkladı.

Bunları da depoya koyduk.

Sayfa 112/997 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •