Sayfa 124/997 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224624 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 985 - 992 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    İndirilecek.
    Brent 70 doları geçiyor , bence bu koşullarda indiremezler...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

2.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Dövizde çok can yanacak gibi bir hava var. Meteoroloji bile çoğu kez havayı tutturamıyor ve felaketler yaşanıyor. Herkes cüzdanına sahip çıkmalı. Dokunamadığın para senin paran değildir. bekarın el arabasında sevgilisini düşünmesi gibi olmaz bu işler.

Bu başlıkta nöbet tutan herkesin başına gökten dolar düşsün. Daireleri satıp dolar almayınız, tapu iyidir. Hamiline tapu daha da iyidir. Yatırım tavsiyesi sayılmaz.Ehliyetim yoktur.
    Şair(ressam) burada ne demek istemiştir?
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Dövizde çok can yanacak gibi bir hava var. Meteoroloji bile çoğu kez havayı tutturamıyor ve felaketler yaşanıyor. Herkes cüzdanına sahip çıkmalı. Dokunamadığın para senin paran değildir. bekarın el arabasında sevgilisini düşünmesi gibi olmaz bu işler.

Bu başlıkta nöbet tutan herkesin başına gökten dolar düşsün. Daireleri satıp dolar almayınız, tapu iyidir. Hamiline tapu daha da iyidir. Yatırım tavsiyesi sayılmaz.Ehliyetim yoktur.
    zaten ev alanda yok

satışlardaki bir ayrinti dikkat cekiyor !! evi alanlar TL vermiyor usd veriyor. dolayisi ile TL'yi usd ye cevirecek bir durum yok sn. ressam

yatırım tavsiyesi degildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Şair(ressam) burada ne demek istemiştir?
    ressam burada, ruhsal ve fiziksel çatışmalarını karmaşık bir betimlemeyle anlatırken, yaşadığı beyin fırtınasının izdüşümlerini bizlere yansıtması esnasında genel geçer tanımlamalar kullanmış, dolar ve tapu etrafında öbeklenmiş eksantrik ruh hali ile iki boyut arasında keskin salınımlar göstermiştir.

5.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku

240 Min

Bu tamam..

Sıra üst bant üzerinde kalabilmekte..Yani yürekte

6.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku

O adam yüzünden tüm başlıklara yazmayı bıraktım. Sadece buraya yazıyorum. Bayram kutlamaları hariç.

Yavaş yavaş hisseneti bırakmaya .

Ha gayret az kaldı.
    Bir sen akıllısın herkes zaten akılsız.
    Aklınca mesaj veriyor, çaresine bakın bak yoksa giderim ha ! Diye ajite ederek..

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku

Bu işte bir yanlışlık olmalı.

Ben küfretmeyeceğim artık.

Gideceğim. Bırakacağım hisseneti.

Bu adamın zaten amacı da bu idi...

O kazandı...

Allahaısmarladık.

Ben cefaks gibi dönmeyeceğim...

Her şey için teşekkürler.
    Veeeee Bora Yaşar 128. Kez forumu bırakma kararı aldı..

Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    Veeeee Bora Yaşar 128. Kez forumu bırakma kararı aldı..
    Mümkün degil 128, en fazla 5-10 falandir o!

Dayanamaz o kadar, Bora bey!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

En büyük rekoru 8 aydır, cezaliydi zaten istese de giremezdi, bir de 3 aylık rekoru vardır, Bora beyin.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 124/997 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •