Sayfa 127/997 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227627 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by Cücük yatırımcı Yazıyı Oku
    Kına yakarsınız artık...
    Yakarız, artanı da sana yollarız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Hiç esnaf biri ile cücük bir yatırımcı'nın bakışı, algılaması ve yorumu bir olur mu.

Yaşını almış, hayat tecrübasi olan, hayat arenasında ter dökmüş ve Moruklamış kişilerin de ha keza düşünceleri ve yorumları önemlidir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Birini takip edip güzel güzel laflar söylemeyin.

Küfredip, ceza alın ki takip ettiğiniz adam mutlu olsun.

Adam sürekli beni takip edip güzel güzel laflar söylüyor.

Küfretmiyor ki ceza alsın değil mi?

Bu adamı (ki bana bir yerde böyle hitap etmiş ) savunanların gözlerinden, akli melekelerinden ve dahi vicdanlarından şüphe duyarım.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Cücük yatırımcı Yazıyı Oku
    Kına yakarsınız artık...
    İlk blokladığım kişi...
    Nedenini hiç hatırlamıyorum.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Zaten sadece iki kişiyi bloklamışım.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

6. Öncelikle bu platformdaki hiç kimseyi şahsen tanımam etmem. Kimsenin de avukatı değilim.
    Ama yıllardır şu forumu takip ederim ve Bora abinin yorumlarını da zevkle okurum.
    Belirli bir eğitim/kültür seviyesi olan, ifade yeteneğine sahip bir insandır.
    Şu foruma da katkısı esnaflardan, moruklardan ve delikanlılardan çok daha fazladır bana göre.
    Onu veya bir başkasını özel mesaj yoluyla (güzel sözlerle ya da küfürle) taciz etmek, eğer organize ve kurgulanmış bir hareket değilse art niyettir.
    Umarım karar değiştirip döner de sizlere kalmaz buralar.

7. 17 Eylül Salı 14:32 TCMB: İSTANBUL'DA TEMMUZDA KONUT FİYATLARI %1,6 DÜŞTÜ, ANKARA'DA %1,4, İZMİR'DE %2,3 ARTTI

17 Eylül Salı 14:30 TCMB: KONUT FİYAT ENDEKSİ TEMMUZ'DA YILLIK %3,54 ARTTI, ÖNCEKİ %1,72 ARTIŞ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    1. İstersen avukatı ol. Başkalarına cevap hakkı doğurmayan yazılarına kimse karışmaz.

2. Zevkle okumanın cezası ya da cevap hakkı yoktur. Ama yazmanın vardır. Bu sebeple yazarken dikkatli yazmak gerekir.

3. Hisse.net üyelerinin ortalama eğitiminin en az lisans düzeyi olduğunu sanıyorum. Kültür meselesine gelince.... hisse.neti akıl süzgecinden geçirerek okuyan herkes belli bir kültür düzeyine zaten ulaşır.

4. Çok topik açmak çok katkı değildir. Çok katkı insanlara ne öğretebildiğinizdir, ne verebildiğinizdir. Sana göre bir şey varsa aha orada BORA’nın “Bana Göre..” diye bir topiği var... git oraya yaz..

6. Ben kimseyi özel mesajla taciz ve tahrik etmedim, etmem. Lafım, varsa ortaya söylerim ki, herkes görsün, herkes okusun. Kimseyi de bloklamam. Okumak istemediği yazıyı okumamak için okumamak yeterlidir benim için.

5. Döner döner merak etme. Bir de.. buralar bizden öncekilere bile kalmadı ki; bize kalsın.

7. Yedi.

.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 127/997 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •