Sayfa 128/997 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by Cücük yatırımcı Yazıyı Oku
    Öncelikle bu platformdaki hiç kimseyi şahsen tanımam etmem. Kimsenin de avukatı değilim.
    Ama yıllardır şu forumu takip ederim ve Bora abinin yorumlarını da zevkle okurum.
    Belirli bir eğitim/kültür seviyesi olan, ifade yeteneğine sahip bir insandır.
    Şu foruma da katkısı esnaflardan, moruklardan ve delikanlılardan çok daha fazladır bana göre.
    Onu veya bir başkasını özel mesaj yoluyla (güzel sözlerle ya da küfürle) taciz etmek, eğer organize ve kurgulanmış bir hareket değilse art niyettir.
    Umarım karar değiştirip döner de sizlere kalmaz buralar.
    Bizlere kalsın gibi bir derdimiz yok, objektiflikten art niyetten bahsederken bak bakalım , bizlerin burada ayda ortalama kaç mesajı var , abinin burada kaç mesajı var, bizler kaç kişiye aşağalayıcı , alay edici , ukala mesajlar yazıyoruz , abinin kaç tane var ?

Şimdi seni daha fazla ciddiye alsam oturup abinin yüzlerce konudan uzak sırf ona buna laf sokan mesajını buraya kopyalardim ama gerek yok çünkü sende bunu gayet iyi biliyorsun.

Ha sen abinin bu tür mesajlarını seviyor ve istiyorsan , söylersin özelden yazar durur sana.

İnsanda biraz gurur olur , Allah aşkına açtırma ağzımı savunduğun adam yüzünden bu başlıktan onlarca kaliteli insan ya gitti yada kendini pasifize etti.
    Bana son 1 ayda şu başlıkta 5 tane kimseye dalaşmadan attığı bilgi birikimini yada beğenmediği insanlar gibi yazabildigi teknik bilgi içeren mesajını göster, hemen senden özür dileyeceğim.
    Ve fazla merak etme en çok 15-20 gün sonra çıkar gelir.
    En son da ilaçlarını aksatiyor sağlığını etkiliyor diye veda etmişti , 15 gün sonra dayanamadı geldi.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Neden blokladığım anlaşıldı...
    Vay be ne iyi yapmışım.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Burada rxpu arkadaşımızın verdiği bilgileri beğenerek izliyorum.
    Ona da bilgisayar canavarı ve google tarayıcısı denmişti.
    Çok garipsemiş ve gücenmiştim.
    Bilgi kitaptan da gelir internetten de gelir.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    En son da ilaçlarını aksatiyor sağlığını etkiliyor diye veda etmişti , 15 gün sonra dayanamadı geldi.

Vaayy.. bundan haberim yoktu. Demek 15 gün ha...

Tıp çok ilerledi tıp. 15 günde etkisini gösteren ilaç bile yapmışlar.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Deikanlılar esnaflar birbirini ağırlamaya başlamış..dolar yükselecek demekki..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by clandras Yazıyı Oku
    Deikanlılar ..
    Adımdan dolayı çok fazla sataşma oluyor.

En iyisi gidip yönetimden rica topiğinde yönetimden ricada bulunayım.

Adımı Deli olarak kısaltsınlar.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by clandras Yazıyı Oku
    Deikanlılar esnaflar birbirini ağırlamaya başlamış..dolar yükselecek demekki..
    Bu da en arkada kalıp kendimi göstereyim de beni de alsınlar tiplemesi, full dolarda olan adamlara , dolar düşecekçi zannedip laf söylemeye çalışmak ? WTF ? 😆

8. Delikanlımı veya esnafmı şüphe etmeye başladım..ünvanları sahte herhal...

Sayfa 128/997 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •