Sayfa 167/997 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Çünkü dünya ve siyasi görüşünden bağımsız olarak halkımız maddi anlamda yediği kazıkları asla unutmuyor,geçen seneki kur atağında tl de yakalanan veya döviz borçlusu olarak büyük zarar yazan kişi,esnaf veya ayakta kalabilen şirketler asla pozisyonlarını değiştirmek istemiyor,döviz bu şekilde bir ileri iki geri gitmeye bir yıl daha devam etse bile bana göre DTH lerin ancak %10 u çözülür,geri kalan azıcık aşım ağrısız başım diyerek dövizde kalmaya devam eder,ta ki ciddi bir kar yazdığına ikna olana kadar...
    +1
    Geçen yıl ağustosta kuru elinde tek sent olmadan izlemiş biriyim ve o acıyı bir daha yaşamayacağım. Bundan böyle varlığımın en az yarısı dolarda, sigorta olarak, bir daha aynı acıyı yaşamamak için.

2.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    voliyi kavaoz kapağından vuracağımı rüyamda görsem bile inanmazdım

kapak şart demekki
    reha bey rakı şişesi kapağından vuracak voleyi
    mahalledekilere öğretmiş, şişede domates daha lezzetli oluyormuş..!!

3. Soğan kurumu, dolar kurumu ? işte bütün mesele bu.

4. Gözü kapalı iktidar destekçisi olanlara çok üzülüyorum. Hiç bir partiye sonsuz açık destek vermeyiniz. Sürekli denetleyen, eleştiren ve sorgulayan olunuz. Çocuklarınıza hesap veremezsiniz. Kamu kurumlarının durumuna bakınız.

Geçen gün Ankaradan internet üzerinden ambalaj malzemesi sipariş etmiştim. PTT kargoya vermiş. Taşeron eleman kapının önüne malzemeleri bırakıp gitmiş. İmzamı almadı. bende ücreti onaylamadım. Dün Alternatifbank eve bankamatik göndermiş, yine PTT sms atmış '' gönderiniz dağıtıma çıkmıştır '' diye. Bütün gün evden çıkmadık. Akşam 16 da '' evde bulunamadığınız için ihbarname bırakılmıştır '' diye sms geldi. Kapıda ihbarname yoktu. Bu sabah yine dağıtım sms 'i gönderdiler ve saat 16 da beni yine bulamamışlar. Gülermisin ağlarmısın ? Bu kurum kimlerin elinde ? Bu cesaret nereden geliyor ?

Dolar düşecekmiş, güven tammış, körler sağırlar birbirini ağırlar. Benim güvenim yok. Doğruyu söyleyeni her yerden kovuyorlar. Yalan dolan muteber sayılıyor. Bu davranış apt. yönetiminden , otobüs firmasına, emniyetten, eğitime hızla yayılıyor. Yazık ülkeye...

5.  Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    DTH lar birden azaldıysa yükseliş ondandir.

Malum DTH lar bozulmadan yükseliş olmaz.
    kim kapatmış dth hesabını büyüklerden biri mi
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Soğan kurumu, dolar kurumu ? işte bütün mesele bu.
    Soğanın kendi kuru, doların tuzu kuru.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. beni bilenler az yazdığımı da bilir. 5 yıl öncesine kadar dövizle hiç işim olmamıştı. Sonra paranın eridiğini gördüğümden dövize geçtim. Dolar 7 oldu satmadım, 5,5 oldu satmadım, satmayacağım. Faizinde de gözüm yok. Her ay düzenli fiyata bakmadan artan parayla değişik döviz alıyorum. Bir olur 4 yıl olur fark etmez . Bu TL. buraya park etmez. Gır gır şamata 2 günde bir okuyorum buraları, havam değişiyor.

Biraz evvel PTT kargodan bahsedilmiş, kargo firmasına bakarım, PTT kargo yazıyorsa hemen vazgeçerim alışverişten.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 167/997 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •