Sayfa 181/997 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Komik olsada bu troller yiyor.

Yuh, 18 sene oldu diyecek beyin nerde onlarda.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,965
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Podcast nedir Hocam ?
    Podcasting, çoğunlukla dizi halindeki dijital medya ürünlerinin (radyo programları, videolar vs.) internet üzerinden -genellikle feed (bildirim) yoluyla- bilgisayar ve taşınabilir cihazlara (cep telefonu, tablet vs.) indirilebilecek şekilde yayınlanması. Bu şekilde indirilmiş dosyalara ise podcast denir.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Podcasting, çoğunlukla dizi halindeki dijital medya ürünlerinin (radyo programları, videolar vs.) internet üzerinden -genellikle feed (bildirim) yoluyla- bilgisayar ve taşınabilir cihazlara (cep telefonu, tablet vs.) indirilebilecek şekilde yayınlanması. Bu şekilde indirilmiş dosyalara ise podcast denir.
    Bende energy drink gibi bişiy sandım.

Gencecik adam dedim, geç saatte olsa istediğni içer dedim.

4.  Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Bir kurum genel müdürü nasıl SGK yi batirabilir anlamış değilim o zamanin siyasi iktidarlari suçlu değil de genel müdür mu batırmış SGK çok ama çok komik bir durum
    Bu sekilde kendini savunmasi gereken kisi Kilicdaroglu. Ben bir devlet memuruydum siyasiler ne karar aldiysa uyguladim diyecek bitecek olay. Daha bir kez duymadik.

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Bu sekilde kendini savunmasi gereken kisi Kilicdaroglu. Ben bir devlet memuruydum siyasiler ne karar aldiysa uyguladim diyecek bitecek olay. Daha bir kez duymadik.
    Bunu dediği anda sen sadece emir almayı bilirsin denir ve konu kapanır. İnsanlar zaten her şeyin farkında açıklama yapmasına bile gerek yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Bunu dediği anda sen sadece emir almayı bilirsin denir ve konu kapanır. İnsanlar zaten her şeyin farkında açıklama yapmasına bile gerek yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kılıçdar tertemiz biri, aradılar taradılar tek bir leke bulamadılar, bu konuya tutundular ki, söyleyecek bir iki cümleleri olsun...

7. Gercekten temiz adam 3 aylik torununu ssk li yapti,ileride eyt olmasin diye....

y.t.degildir..

8. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Gercekten temiz adam 3 aylik torununu ssk li yapti,ileride eyt olmasin diye....

y.t.degildir..
    Sahi o yasayı kim çıkardı. 2008 yılıydı galiba.

Sayfa 181/997 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •