Sayfa 213/997 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Adam kendi arabasının ayni olan bir aracı kiralıyor, kendi arabasındaki bozuk parçayı, kiralık arabanın ki ile değiştiriyor.

O kadar da yaratıcılar ki, kafayı olumlu bir şeye taksalar, buluş yapar, nobel alır.
    Turk esnafi muthis hirsiz o turistk bolgelerde rest. Ler taksiciler utanc verici turk olduguma utaniyorum bu hirsizlari gordukce
    Adamlarin kafa is yapmaktan once karsimdakini nasil kaziklarima calisiyor
    Durustler mutlak vardır da is de yaptim bunlarla cok buyuk oranda hirsiz cogu o yuzden mecbur kalmadikca kucuk esnafla isim olmaz bakkal dahil

2.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Sarayin gunluk harcamasi 4.5 milyonu gecmis Sayistay raporuna gore. Neredeyse gunde 5 trilyon be. Ne yiyip ne iciyor bunlar ya

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ejder meyveli smoothie ile aloe veralı bilmem ne balığıydı.

3.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Durustler mutlak vardır da is de yaptim bunlarla cok buyuk oranda hirsiz cogu o yuzden mecbur kalmadikca kucuk esnafla isim olmaz bakkal dahil
    Aynen, arabanın değişecek parçasını bile Servis'e bulduruyorum, 200 TL. fazla veririm, servisle iş yaparım.

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Hic sasirmadim

Bostanci sanayide herkesin bildigi bir adam var lakabida kilometreci

50 liraya km yi dusuruyor 10 dakkada. Bu cok olagan normal kaniksanmis herkesin bildigi siradan bir prosedur
    Orasi oyle ama expertizde bunun ortaya cikmasina ilk kez sahit oluyorum.

Bu 2. El arac piyasasinin belgeseli yapilmali bence.

6. Sırf bu yüzden 2.el araç alamıyorum çekiniyorum çok niyetli olmama rağmen araba almaya bu yakınlarda...Sıfır arabalar da çok gereksiz pahalı geliyor...(şimdiye kadar sadece 3 kere o da sıfır bayiden araba aldım)

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Sırf bu yüzden 2.el araç alamıyorum çekiniyorum çok niyetli olmama rağmen araba almaya bu yakınlarda...Sıfır arabalar da çok gereksiz pahalı geliyor...(şimdiye kadar sadece 3 kere o da sıfır bayiden araba aldım)
    Insanlarin km boya hasar takintilari yuzune bu piyasanin icine ettiler. Avrupada hic kimsenin aklina gelmez bunlar, soylesen sasirirlar.

Keske sifir araclar cok pahali olmasaydi ama clio 1.5 dci otomatik aracin 150 bin oldugu yerde insanlar ne yapsin.

En iyisi bir ustan olacak ve gidip hasar kayitli cekme belgeli arac alip yaptiracaksin. En azindan neyi var neyi yok bilirsin

8. Dikkatini ceken var mi
    Investing de usd tl izliyorum
    5.68 den 5.69 a cikiyor ordan saniyeler içinde 5.682 oluyor ordan hizlica 5.69 a cikiyor bu haftalardir oluyor nedeni nedir acaba duzgun izlenmiyor kur

Sayfa 213/997 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •