Sayfa 226/997 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    deprem anında kim nereye nasıl kaçacak hasarlı evleri terkedin demiş kızılay başkanı nereye kaçmaları gerektiğini söylemiş mi acaba
    Faydası olmaz mı?
    https://www.anadolusigorta.com.tr/tr...prem-sigortasi
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

2. Titreşim uç noktadan çıkar. Yani yüksek binalarda daha çok hissedilir. Salınımdan kaynaklı. Türkiye ye geçmiş olsun

3. Alıntıdır. ......

BUNA SOKAK DİLİNDE ALTIN VURUŞ DERLER

Senelerdir üretmeyen tüketen bir toplum olarak yurt dışından aldığımız paraları zevke ve lükse yatırdık. Devlet bu konuda bizi uyarmadı eğitmedi aksine oda bizden aldığı vergileri hesapsızca harcadı. Zaten her gün gazetelerde bu konu ile ilgili yeni bir haber okuyoruz. Sonuç olarak hane halkı Türkiye tarihinde olmadığı kadar borçlu, o kadar borçlu ki bankalarda ki kredilerini ödeyemiyor. Şimdi önceden size sorarak uyarıyorum. Yeni yapılan kararlar önümüzdeki zamanda KUR krizinden Bankacılık krizine dönüşür mü?

Ülkede banka mevduat faizi yıllık % 14 - 17 arası, gayrimenkul kredisi yıllık % 10,68 - 12 - otomobil kredisi yıllık % 6 - 7 bu nasıl hesaplar ve oranlardır dostlar ben anlayamadım. Nasıl sürdürülebilir sonu ne olur. Anlayabilen varsa bana anlatsın.

Tabii hane halkı bu kadar borca batmışken ve ödenemeyen bu kadar batık kredi varken nasıl emlak ve otomobil alacak ve ödeyecek üzgünüm kafam basmıyor.

Bu durum kontrol edilmez ise ülkeyi bankacılık krizine sokar. Bu kriz hiç bitmez imf de gelse de ülke satılsa da çözülmez. Benden söylemesi herkes kendini harcamalarını kontrol etsin. Buna sokak dilinde ALTIN VURUŞ derler.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. New York Fed gecelik repo operasyonu ile bugün piyasaya 50,1 milyar dolar verdi. Repo operasyonuna 50,1 milyar dolarlık teklif geldi. New York Fed, repo operasyonlarını 10 Ekim'e kadar sürdürecek.

Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Alıntıdır. ......

BUNA SOKAK DİLİNDE ALTIN VURUŞ DERLER

Senelerdir üretmeyen tüketen bir toplum olarak yurt dışından aldığımız paraları zevke ve lükse yatırdık. Devlet bu konuda bizi uyarmadı eğitmedi aksine oda bizden aldığı vergileri hesapsızca harcadı. Zaten her gün gazetelerde bu konu ile ilgili yeni bir haber okuyoruz. Sonuç olarak hane halkı Türkiye tarihinde olmadığı kadar borçlu, o kadar borçlu ki bankalarda ki kredilerini ödeyemiyor. Şimdi önceden size sorarak uyarıyorum. Yeni yapılan kararlar önümüzdeki zamanda KUR krizinden Bankacılık krizine dönüşür mü?

Ülkede banka mevduat faizi yıllık % 14 - 17 arası, gayrimenkul kredisi yıllık % 10,68 - 12 - otomobil kredisi yıllık % 6 - 7 bu nasıl hesaplar ve oranlardır dostlar ben anlayamadım. Nasıl sürdürülebilir sonu ne olur. Anlayabilen varsa bana anlatsın.

Tabii hane halkı bu kadar borca batmışken ve ödenemeyen bu kadar batık kredi varken nasıl emlak ve otomobil alacak ve ödeyecek üzgünüm kafam basmıyor.

Bu durum kontrol edilmez ise ülkeyi bankacılık krizine sokar. Bu kriz hiç bitmez imf de gelse de ülke satılsa da çözülmez. Benden söylemesi herkes kendini harcamalarını kontrol etsin. Buna sokak dilinde ALTIN VURUŞ derler.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Bindik alamete gidiyoruz kıyamete ...

6.  Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    New York Fed gecelik repo operasyonu ile bugün piyasaya 50,1 milyar dolar verdi. Repo operasyonuna 50,1 milyar dolarlık teklif geldi. New York Fed, repo operasyonlarını 10 Ekim'e kadar sürdürecek.
    millet can derdinde FED dolar derdinde
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Ev sahibi olmanın aslında bir risk olduğunu bugün yine aklıma geldi. Ev 800-900 k eder ama 30 sn de sıfırlanmakta söz konusu..
    Emin Çölaşan'ın başına gelmis, Gölcükten ev aldıktan 2 gün sonra deprem yaşanmış, ev 2. kattaymış bodrum katı olmuş.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 226/997 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •