Sayfa 279/997 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379779 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Çiğ sütte yüzde 15 fiyat artışı olmuş.

https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/cig...enleme/1600289

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Ekim tüfe Kasımda açıklanacakya hocam o yüzden Kasım yazdım. Yani Ekim tüfeden bahsediyorum.
    Bu kezde ufe ile tufe arasinda ki marj tufe lehine acildi. Ureticilerin zam yapmasi icin alan olusmus oldu. Tufe de artik daha fazla gerileme beklemesem de yil sonunu tek hanede kapatabilir bu gidisle.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ben Teb den kredi aldim 1.43 ten. Ancak krediyi henuz kullanmadim. Simdi teb faiz oranlarini dusurdu. Acaba benim kredi faizim de duser mi. Cunku dedigim gibi henuz kullanmis degilim.

4.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Ben Teb den kredi aldim 1.43 ten. Ancak krediyi henuz kullanmadim. Simdi teb faiz oranlarini dusurdu. Acaba benim kredi faizim de duser mi. Cunku dedigim gibi henuz kullanmis degilim.

İnternet bankacılığından mı başvurdun başkan?

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    İnternet bankacılığından mı başvurdun başkan?
    Evet dostum. Sadece bir tiklamama bakiyor hesaba cekmem icin

6. 03 Ekim Perşembe 12:32 ANAYASA MAHKEMESİ KARARI ARDINDAN SIRRI SÜREYYA ÖNDER'İN TAHLİYE EDİLMESİ BEKLENİYOR - HT

03 Ekim Perşembe 12:31 ANAYASA MAHKEMESİ ESKİ HDP MV ÖNDER'İN İFADE ÖZGÜRLÜĞÜNÜN İHLAL EDİLDİĞİNE KARAR VERDİ-HT

şirin gözükme çabaları mı topluma ?

Son dakika haberine göre Anayasa Mahkemesi, cezaevinde bulunan eski HDP milletvekili Sırrı Süreyya Önder'in ifade özgürlüğünün ihlal edildiğine karar verdi. Karar sonrası Önder’in cezaevinden serbest bırakılması bekleniyor.

Yakin zamanda Ahmet Altan, Kavala ve Nazli Ilicak ta bence serbest kalacaklar.

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    03 Ekim Perşembe 12:32 ANAYASA MAHKEMESİ KARARI ARDINDAN SIRRI SÜREYYA ÖNDER'İN TAHLİYE EDİLMESİ BEKLENİYOR - HT

03 Ekim Perşembe 12:31 ANAYASA MAHKEMESİ ESKİ HDP MV ÖNDER'İN İFADE ÖZGÜRLÜĞÜNÜN İHLAL EDİLDİĞİNE KARAR VERDİ-HT

şirin gözükme çabaları mı topluma ?
    AKP HDP ye rakip bir kurt olusum cikarmak istiyor. Ocalanin da destegi olacak ve Sirri Sureya daha once ki gorusmelerde Imraliya surekli gidip gelen kisi idi. Yer mi lan anadolu cocugu bunlari

Sayfa 279/997 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •