Sayfa 298/997 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398798 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Alıntı Originally Posted by bababazil Yazıyı Oku
    ekonominin iyi olmadığı doğru.

ama seksenlerin, doksanların daha iyi olduğunu iddia etmek en hafif tabiriyle ayıptır.

gecelik faizin yüzde 1000 olduğunu hatırlıyorum. genç kardeşlere şöyle izah edeyim. zenginler 10 milyon liraya gecelik 300.000 lira alıyorlardı. hatta bazen çok daha fazla...
    bakınız;
    http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/f...-7500-39228074
    Ayıp ediyorum. 90lar daha iyiydi. Halkın çılgınlar gibi borcu dolayısıyla kimseye eyvallahı yoktu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2. Şimdide zenginler 1 milyar dolar krediyi 0 faiz ile ziraatten alıp medya kuruluşu sahibi olabiliyor. Hemde iki yıl geri ödemesiz. Hürriyet linkini görünce aklıma geldi.

Zenginlerden yüzde 5000 faiz ile para aldığımız günlerden zenginlere şimdi 0 faiz ile dolar kredisi verdiğimiz günlere.

Bence bababazil haklı.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

3. Ayıp olmasın enflasyon sepeti hesaplaması ile çalışanlara olması gereken maaş zamları yapılıyordu.

4.  Alıntı Originally Posted by bababazil Yazıyı Oku

ama seksenlerin, doksanların daha iyi olduğunu iddia etmek en hafif tabiriyle ayıptır.

gecelik faizin yüzde 1000 olduğunu hatırlıyorum. genç kardeşlere şöyle izah edeyim. zenginler 10 milyon liraya gecelik 300.000 lira alıyorlardı. hatta bazen çok daha fazla...
    bakınız;
    O devirde dünyada para yoktu
    Carry trade yoktu
    John Kerry yoktu
    Şimdi dünya da para dolu
    Sende gene yok
    Bu yorumunuzu % yarım trilyon katılmiyorum

5.  Alıntı Originally Posted by bababazil Yazıyı Oku
    sayın mkeles,
    2008 ağustos ayında doların serbest piyasada 1.14'e indiğine eminim.
    kriz 15 eylül 2008 te lehman brothers batınca patladı şiddetle. ne ispat etmeye çalışıyorsun.

6.  Alıntı Originally Posted by bababazil Yazıyı Oku

bakınız;
    günlük 8.5 milyon örtülü ödenekten yiyen aylık 5 milyon mutfak masraflı satrayımızda varmıydı baba mısın duba mısın. a.k partisi sayıp sayıp yolluyo sizi herhalde.

7.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Ayıp ediyorum. 90lar daha iyiydi. Halkın çılgınlar gibi borcu dolayısıyla kimseye eyvallahı yoktu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    En azından ne olup bittiğini biliyorduk,her şey şeffaftı,o arkadaşın dediği krizden bir sene sonra toparlanma başlamıştı,şimdi her şey güzel açıklanan enflasyon 9 küsur,sadece elektriğe gelen %15..nasıl? çok güzel ah tu kaka 90 lar...

8.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Şimdide zenginler 1 milyar dolar krediyi 0 faiz ile ziraatten alıp medya kuruluşu sahibi olabiliyor. Hemde iki yıl geri ödemesiz. Hürriyet linkini görünce aklıma geldi.

Zenginlerden yüzde 5000 faiz ile para aldığımız günlerden zenginlere şimdi 0 faiz ile dolar kredisi verdiğimiz günlere.

Bence bababazil haklı.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu damı gol değil hakem baba,söyle bu damı gol değil???

Sayfa 298/997 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •