Sayfa 307/997 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407807 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. O lala ,kitapçıda geldi tam oldu,bak bakalım o paranın %de kaçı maaşlı insanların %de kaçı kurumların ve yeni yetme zenginlerin,kendi adıma eskiden yaptığım cüzi birikimler döviz ve altında,şu an? sadece geçiniyorum bırak döviz altın almayı,bunu neden söyledim? bu devamlı artan DTH ler bizden dolayı artmıyor onu anlayın diye...

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    O lala ,kitapçıda geldi tam oldu,bak bakalım o paranın %de kaçı maaşlı insanların %de kaçı kurumların ve yeni yetme zenginlerin,kendi adıma eskiden yaptığım cüzi birikimler döviz ve altında,şu an? sadece geçiniyorum bırak döviz altın almayı,bunu neden söyledim? bu devamlı artan DTH ler bizden dolayı artmıyor onu anlayın diye...
    Doların artışına en çok sevinenler dolarla garantili ihale alanlar ile kazdağlarında maden açanlar olsa gerek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3. Kurumlar da gavurun parasını stoklayacağına adam gibi üretime dönük çalıştırsınlar kafalarını üretip satsınlar, millete iş aş üretsinler, herkes kazansın.

4. Yurtiçi yerleşiklerin DTH’ları 27 Eylül haftasında USD 1,04 milyar arttı.
    Son 5 haftadır yükseliş var.
    Merkez bankası döviz rezervleri 27 Eylül haftasında USD 1,33 milyar azalış gösterdi.
    Gerçek kişilerin DTH’ları son beş haftada USD 2,33 milyar arttı
    Tüzel kişilerin DTH’ları ise son dört haftada USD 2,84 artış gösterdi.
    Hanehalkı DTH 119 milyar USD
    Reel sektör DTH 74,5 milyar USD
    Döviz mevduatların toplam mevduata oranı % 52,8

Hem gerçek hem tüzel kişiler DTH’larını artırmaya devam ediyor.

5. Sade vatandaşımızda hani şu paralarının değerini korumaya çalışanlarda 120 milyar dolarcık varmış pek azmış.

6. 250 milyar dolar tutarında da altın var diyorlar, aç bu millet geberecek yakında.

7.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Sade vatandaşımızda hani şu paralarının değerini korumaya çalışanlarda 120 milyar dolarcık varmış pek azmış.
    Anlamadığınız nokta bu işte,o sade vatandaş dediklerinizin çoğu,sütlü kavurmalı,kayırmalı,badem bıyıklı new age people...anlattım ya biz değiliz git onlara hömkür..

8. Doların ülkemizde değerlenip değerlenmesi sadece fed in para politikalarına bağlıdır.. Fiili olarak suriyede yeni bir cephede savaşmamız Türk lirasına ve ülke borsasına değer kazandırır
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

Sayfa 307/997 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •