Sayfa 309/997 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by ahsen2 Yazıyı Oku
    en çok dolarize olan iller Nevşehir-Aksaray-Yozgat çıkması çok normal, bunlar en fazla almancının olduğu iller. Binlercesi Almanyadan emekli.. döviz tutmaları bu sebeple... başka bişey değil..
    Niye harcama yaparken döviz mi kullaniyorlar ne kadar saçma bir çıkarım olmuş sence tr den emekli olan bir yabancı gidip te almanyada hesabında TL olarak mi tutar

2. Türkiye deki en büyük lobinin taksici lobisi olduğu bir kez daha kanıtlandı.

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/...or-ha-40858610

3. Güzel Allahım verdikçe veriyor bu akşam,illa biri kendisine sinkaf ettirecek de rahatlayacak,hayırdır neyin kokusunu aldınız? ayrıca çok sayın modlar,adam buraya görüş beyan etmeye gelmiyor,resmen kendi halinde insanlardan küfür yemek için geliyor,el-insaf,yahu bu adamların kaçıncı cezası? yok mu bu işin çözümü?illa birinin dümdüz gidip bu trolcükler yüzünden banlanması mı gerekiyor?

4.  Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Niye harcama yaparken döviz mi kullaniyorlar ne kadar saçma bir çıkarım olmuş sence tr den emekli olan bir yabancı gidip te almanyada hesabında TL olarak mi tutar
    Yazar burada esasında bir itirafta bulunmuş çok sevgili gurbetçi kardeşlerimiz,ülkemizi çok seviyor ama paraları da değer kaybetmesin diye dövizde tutuyor demek istemiş,ee bunu gurbetçi yapınca normal,sade vatandaş 3 kuruş parası bir sene sonra pul olmasın diye dövize yönelince rörörö...

5.  Alıntı Originally Posted by Neruda09 Yazıyı Oku
    Enflasyonu düşük göstermek için şans oyunlarında fiyat düşmesi göstermişler. Kupon fiyatını düşürdün de kazancı artırdın mı. Sırf bunu kullanıp memura, emekliye vereceğin zam da indirim bile net sahtekarlıktır. Diğer kalemlerin ağırlık katsayısını, fiyatı ucuz girebilmek için marjetlerin promosyon gününün takibini vs saymıyorum daha. Bütçeyi, siyaseti şeffaflaştırın, bırakın döviz bozdurmayı, bağış bile yapar bu millet.
    Hangi şans oyununun kolon ücreti düşmüş? Baktım hiçbiri düşmemiş. On numara ve şans topu 1 TL, sayısal Loto 1,5 TL, Süper Loto 2 TL,
    Milli piyango çeyrek bilet 6 TL yarım bilet 12 TL, Tam bilet 24 TL.
    Şans oyunları fiyatlarında bir kuruş bile düşüş yok.
    Bilgilerinize

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Güzel Allahım verdikçe veriyor bu akşam,illa biri kendisine sinkaf ettirecek de rahatlayacak,hayırdır neyin kokusunu aldınız? ayrıca çok sayın modlar,adam buraya görüş beyan etmeye gelmiyor,resmen kendi halinde insanlardan küfür yemek için geliyor,el-insaf,yahu bu adamların kaçıncı cezası? yok mu bu işin çözümü?illa birinin dümdüz gidip bu trolcükler yüzünden banlanması mı gerekiyor?
    Ben yetisemedim yahu, insan bir haber verir!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ben yetisemedim yahu, insan bir haber verir!
    Reha Bey,bugün burası ekşi sözlük gibiydi,trol gençlik gücü tam kadro buradaydı,hayır dolarda yatay gidiyor neye kızdılar onuda anlamadım,toplu hücum vardı,savunma olarak bayağı zorlandık

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Reha Bey,bugün burası ekşi sözlük gibiydi,trol gençlik gücü tam kadro buradaydı,hayır dolarda yatay gidiyor neye kızdılar onuda anlamadım,toplu hücum vardı,savunma olarak bayağı zorlandık
    Ben hücum oynarım, savunmaya bile gerek kalmazdı alimallah.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 309/997 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •